Odpovedáme každému do 72 hodín!

Poradíme vámPublikované článkyČlánok
25. januára 2017

Získať lepšiu prácu nebolo nikdy jednoduchšie!

20170126_101040

Pracujúci aj uchádzači o zamestnanie majú v dnešnej dobe nespočetne veľa príležitostí uplatniť sa na trhu práce. Nie vždy nato však majú odvahu. Okrem iných faktorov určite poznáte ten nepríjemný pocit, pred ktorým z času na čas stojí každý jeden z nás – pohovor do nového zamestnania. Áno, je prirodzené byť nervózny, nesvoj, stresovaný. Úplne cudzí ľudia, sterilné kancelárske prostredie, mnoho otázok.

Jeden telefonát = Lepší zárobok

Príručiek na zvládanie pohovorov sú stovky. Ako personálna agentúra dennodenne pracujeme na analýze a zlepšovaní procesu prijímania nových zamestnancov. Aj preto sme sa rozhodli urobiť to inak. Čo ak vám povieme, že pre vás máme lepší zárobok – lepšiu prácu bez osobného pohovoru a zdĺhavého čakania na rozhodnutie? Áno, čítate správne. Dovolíme si povedať, že od dobrej práce vás delí len jeden telefonát!

Ako nato?

Stačí ak nám zavoláte na infolinku, alebo sa budete o prácu uchádzať prostredníctvom našej webovej stránky. V druhom prípade vás budeme kontaktovať my. Vybrať si môžete z bohatej ponuky pozícií vo výrobe a logistike. Na všetky otázky počas pohovoru odpoviete z pohodlia svojho domova. Pracovníčky callcentra vás trpezlivo oboznámia so všetkými náležitosťami práce a ochotne odpovedia na vaše otázky. Všetko ostatné už zariadime MY!

Ak nám zašlete potrebné doklady, jedinou vašou úlohou bude prísť na pobočku, najbližšiu k vášmu miestu bydliska. Tam prebehne posledné testovanie a podpis zmluvy. Náš prepravca vás v rovnaký deň po podpise zmluvy odvezie priamo za lepšou prácou. Nasledujúci deň po príchode do miesta ubytovania začínate svoj nový život!

Zarábajte viac s Express People. Volajte ešte dnes na 02/20 839 500. Získať lepšiu prácu nebolo nikdy jednoduchšie.

Zdieľať na Facebooku

Pokračujte v čítaní