Pracuj ako zvárač v Nemecku
Aachen, Nemecko
až 2 500 €

Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda
až 2 500 €

Hľadáme šikovného a spoľahlivého zvárača s praxou. Ste to vy? Máme pre vás voľné pracovné miesto ako zvárač v Nemecku. Získate priemernú mzdu až do 2 500 € mesačne, ubytovanie zdarma aj  dovolenkové a vianočné bonusy. Máte záujem?

Vyplňte kontaktný formulár už dnes a naše dievčatá sa vám ozvú čo najskôr!

Pracovná náplň – zvárač:

  • zváračské práce v interiéri koľajových vozidiel
  • údržba, oprava a modernizácia železničných vozidiel
  • čítanie technických výkresov
  • práca podľa technických výkresov a pracovných pokynov

Výhody pre zamestnanca:

  • ubytovanie je zabezpečené úplne zdarma
  • dovolenkové a vianočné bonusy
  • hodinová mzda až do 15 € brutto
  • zaujímavý príspevok na prvú cestu do Nemecka
  • priemerná mzda sa pohybuje od 2 240 € do 2 500 € brutto
  • bonus za využívanie vlastného automobilu
  • bližšie informácie o doprave vám poskytne náborárka
  • poskytujeme zálohy
  • pracovné oblečenie, obuv a ochranné pomôcky zabezpečíme zdarma
  • podpora a asistencia zo strany koordinátora
  • nemecká pracovná zmluva, nemecké sociálne, zdravotné a dôchodkové zabezpečenie
  • poradenstvo pri podaní žiadosti o rodinné prídavky na deti, k podkladom na podanie nemeckého daňového priznania

Ako zvárač v Nemecku získate hodinovú mzdu od 14 € brutto. Po odpracovaní 6 týždňov sa vám hodinová mzda automaticky zvýši na 14,82 € brutto a po odpracovaní prvých 3 mesiacov môžete očakávať hodinovú mzdu vo výške až 15 € brutto.

Top 5 v okolí

  • Escape Room v Bielefeld
  • Prístav Media v Düsseldorfe
  • Mesto Kolín
  • Katedrála v Aachen
  • Königsallee – najkrajšia ulica v Nemecku

Aachen ponúka mnohé možnosti trávenia voľného času. Môžete sa prejsť krásnymi uličkami, užiť si piknik v parku, alebo navštíviť známu katedrálu, ktorá patrí medzi dominanty mesta. Ak by ste chceli zažiť dobrodružstvo a spoznať novú krajinu, z Aachen je to len na skok do Belgicka. Objavte krásny prístav v Düsseldorfe, najkrajšiu ulicu v Nemecku a nemôžeme zabudnúť ani na jedinečné mesto Kolín.

Požiadavky na zamestnanca:

  • odborné vzdelanie, stredoškolské aj bez maturity
  • zváračské skúšky MAG 135
  • pracovné skúsenosti na pozícií zvárač MAG
  • chuť učiť sa nové veci a pracovať na sebe
  • technické zručnosti

Zaujala vás pracovná ponuka a myslíte si, že ste pre nás vhodný kandidát? Neváhajte, kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr. Kým budete čakať, prečítajte si, ako prečítajte si 6 dôvodov, prečo si hľadať prácu cez agentúru.

Ďakujeme za váš záujem!

Kontaktná osoba

girl-657753_1280
Viktória Gecsová

Benefity

Ako zvárač v Nemecku získate hodinovú mzdu od 14 € brutto. Po odpracovaní 6 týždňov sa vám hodinová mzda automaticky zvýši na 14,82 € brutto a po odpracovaní prvých 3 mesiacov môžete očakávať hodinovú mzdu vo výške až 15 € brutto. Máme pre vás pripravené aj dovolenkové a vianočné bonusy.

Všetko tak ako má byť, od 2015 som vystriedal veľmi vela zamestani (asi 30) po Česku/Slovensku/Holandsku,a jedine u nich som dokazal vydržať 2x viac ako 6 mesiacov :). Nemal som prácu, peniaze, ubytovanie a do týždňa som mal všetko. Taktiež veľká vďaka koordinátorom (skúsenosti s firmami Foxconn a Panasonic v Pardubiciach). V Košiciach som vždy komunikoval s pani na Mlynskej, ktorá je veľmi prijemná a šikovná. Manuvia sa reprezentuje veľmi slušne a o svojich ľudí sa starajú. Človek sa necití ako nula, ako to je vo veľa neziskových firmách/agentúrach ktoré sa zaujímajú len o seba 🙂

Michael Kataník, montážny pracovník