Zvárač/ka (hliník) do novootvorenej prevádzky pri Trenčíne
Trenčiansky kraj, Trenčín, Slovenská Republika
2900 € brutto

Živnosť
Mesačná mzda

Spoločnosť pre ktorú hľadáme nových uchádzačov bola založená v roku 2002 ako dcérska spoločnosť koncernu Salzburger Aluminium AG. S viac ako 1300 zákazníkmi po celom svete, medzitým aj najväčšími producentmi automobilov v Európe, sa koncern SAG etabloval ako jeden z najdôležitejších výrobcov hliníkových komponentov pre osobné a úžitkové automobily, autobusy a koľajové vozidlá.

Pracovná náplň:

  • zváranie hliníkových nádrží a konštrukcií
  • prax so zváraním hliníka je výhodou
  • zváranie metódou MIG a TIG
  • certifikát o štátnej skúške zvárača
  • znalosť čítania technickej dokumentácie podmienkou
  • prax v strojárskej výrobe výhodou
  • možnosť práce na 3 zmeny

Mzdové podmienky

  • 1 150 € – 2 900 €/mesiac (brutto)
  • od 10 €/hodina – mzdové podmienky môžu byť vyššie v závislosti od skúseností kandidáta už od nástupu, garantované navýšenie po 3 mesiacoch.

Požiadavky:

  • čítanie technickej dokumentácie podmienkou
  • prax vo zváraní nerezových konštrukcií
  • prax vo zváraní hliníka výhodou
  • práca na živnosť

Zaujala vás táto pracovná ponuka? Zavolajte  na +421910872929 alebo kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár.Naše náborárky sa vám ozvú, čo najskôr.

Raz som pracoval pre Notino v Brne. Bolo to skvelé, pekné zárobky. Ak tam znova hľadáte zamestnancov, kontaktujte ma. Barbara Nowak

Barbara Novak, operátor výroby