Zlaté Moravce: Nastavovač/ka s ubytovaním zadarmo
Zlaté Moravce, Nitriansky kraj, Slovenská Republika
1169 €

TPP
Mesačná mzda
1169 €

Hľadáte prácu s ubytovaním zdarma? Pre nášho klienta hľadáme nových kolegov na pozíciu – Nastavovača. Mesačne si môžete zarobiť až 1169€! Ak ste šikovný, tak môžete získať aj bonus 11% zo základnej mzdy.

Počet miest je obmedzených, preto neváhajte a dajte nám o sebe vedieť ešte dnes!

Aká bude vaša náplň práce?

  • Inštalácia, udržiavanie a spúšťanie strojov a zariadení
  • Troj až štvorzmenná prevádzka

Aké benefity môžete získať?

  • Ubytovanie zadarmo
  • Bonus 11% zo základnej mzdy
  • Dochádzkový bonus 60 €
  • Možnosť nadčasov
  • Príplatok za prácu cez víkend, sviatky
  • Komfortné ubytovanie zadarmo
  • Strava zabezpečená priamo v závode
  • Stravné lístky v hodnote 3,83 €

Požiadavky?

  • Manuálnu zručnosť
  • Ochotu pracovať na zmeny
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
  • Skúsenosť s obdobnou pozíciou resp. strojárske vzdelanie

Zaujala vás táto pracovná ponuka? Kliknite na Mám záujem a vyplň kontaktný formulár.Naše náborárky sa vám ozvú, čo najskôr.

Spoľahlivá pracovná agentúra. Do 14 dní som mala prácu, dokonca mi vyšli aj v ústrety.

Eva Budinská, operátor výroby