Hľadáme zdravotné sestry do prestížnych kliník v ČR
Česká Republika
až 45 000 Kč brutto

Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda
Nástup
Dohodou

Ste vyštudovaná zdravotná sestra? Hľadáte nové výzvy? Túžite sa vo svojej profesii ďalej rozvíjať? Ponúkame vám jedinečnú šancu s nadštandardným finančným ohodnotením v ČR. Mesačne si viete zarobiť až 35 000 – 45 000 Kč. Ubytovanie v modernom prostredí, multibenefitný systém pre vaše voľnočasové aktivity a mnoho ďalšieho čakajú len na vás!

Neváhajte a už teraz vyplnte kontaktný formulár! Máme ešte pár voľných miest.

Benefity:

  • ubytovanie v modernom prostredí
  • priemerná mesačné mzda až 45 000 Kč
  • až 25 dní dovolenky + 3 dni platené dni krátkodobej zdravotnej indispozície
  • Multibenefitný systém až do 10 000Kč ročne
  • zľavy v lekárni a predajni zdravotníckych pomôcok
  • príspevok na stravu a ubytovanie za zvýhodnenú cenu od 1500Kč/mesačne
  • podpora vzdelávania – prehlbovanie a zvyšovanie kvalifikácie
  • vlastná firemná materská škola
  • príspevok na dopravu až do 2000Kč/mesačne
  • príspevok na rekreáciu 1500kč/ročne
  • príplatky za zmennosť cca 5000Kč/mesačne
  • turnusový systém možný
  • miesto výkonu práce si môžete vybrať (Praha, Karlovy Vary …)

Pracovná náplň – všeobecná sestra:

  • samostatná činnosť podľa zákona o nelekárskych zdravotníckych pozíciách
  • pracovné zmeny – 12h
  • poskytovanie základnej a špecializovanej ošetrovateľskej starostlivosti podľa zákona
  • spolupráca s lekármi a nemocnicami v ČR

Požiadavky na zamestnanca – všeobecná sestra:

  • empatia
  • zmysel pre poriadok
  • dodržiavanie predpisov
  • spoľahlivosť
  • bezúhonnosť

Ponuka vás zaujala natoľko, že už zajtra máte chuť vycestovať? Neváhajte a vyplň kontaktný formulár už teraz.

Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr!

Ďakujeme za záujem!

O spoločnosti Manuvia

Manuvia je personálna agentúra, ktorá vznikla spojením 4 etablovaných personálnych agentúr. Aktuálne zamestnávame viac ako 12 000 zamestnancov a máme viac ako 20 rokov skúseností. Naše náborové tímy a marketing pôsobia v 6 krajinách – Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rumunsko, Srbsko, Ukrajina. Medzi naše hlavné sektory patria priemysel, automotive a logistika. Viac informácií nájdeš v sekcii O nás.

O nás