Operátor pri výrobe tlmičov a výfukov
Hodkovice nad Mohelkou, Česká Republika
1 000 € brutto

Hlavný pracovný pomer
Mesačný plat

Hľadáme vhodných pracovníkov do výroby tlmičov a výfukových systémov pre automobilový priemysel do Liberca. Práca je vhodná pre mužov a ženy.

Náplň práce:

  • montáž a kompletizácia výrobku
  • práca na lakovni
  • práca na poloautomatických zváračkách
  • evidencia výroby a kontrola výrobkov

Ponúkame:

  • mzda: 105 Kč/hod brutto
  • výkonnostný bonus do 25% z hrubej mzdy
  • príplatky za zmennosť a za nadčasy
  • možnosť kariérneho rastu
  • stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
  • možnosť týždenných záloh
  • práca na 3 zmeny /ranná, popoludňajšia, nočná/
  • príspevok na ubytovanie a dopravu
  • sprostredkovanie práce v Čechách, práca je pre českého zamestnávateľa

Od záujemcov požadujeme:

  • základné vzdelanie
  • prax v automobilovom priemysle alebo strojárenské vzdelanie – výhodou
  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • ochotu učiť sa nové veci

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám životopis, alebo nás kontaktujte na: 0800 189 099 (SR – bezplatná linka), alebo jednoducho kliknite na tlačítko „Mám záujem” na pravej strane a vypíšte svoje kontaktné údaje a my vás budeme kontaktovať.

Kontaktná osoba

business-woman-2697954_1280
Andrea Gregorová

Keď som nastupovala do práce, trochu som sa bála, lebo som počula od ľudí všeličo. Ale ja mám dobrú skúsenosť. Výplata načas, podmienky splnené, môžem odporúčať.

Sicka-e1517478572622 Anna, Operátorka výroby