Vianočná brigáda – operátor výroby
Pardubický kraj, Česká Republika, Pardubice
až 1145 € brutto

Brigáda
Mesačná mzda
Nástup
Priebežne

Chcete si pred Vianocami privyrobiť? Hľadáme šikovných záujemcov na brigádu v elektrotechnickom priemysle na pozíciu operátor výroby so zárobkom až 1145 €. Ponúkame zdarma ubytovanie aj dopravu na pracovisko. Extra nástupné bonus vo výške až 125 €!
!!! Podmienkou je odpracovať všetky naplánované smeny do 31. 12. 2020 !!!

Neváhajte, máme len pár voľných miest! Vyplňte kontaktný formulár ešte dnes!

Pracovná náplň – operátor/ka výroby:

  • práca vo výrobe
  • príprava komponentov
  • montáž a balenie výrobkov
  • jednoduchá práca
  • testovanie výrobkov

Náplňou práce je príprava komponentov pre významné značky počítačovej techniky zahŕňajúce montáž, balenie a testovanie výrobkov. Ide o jednoduchú a zaujímavú prácu, ktorú zvládnete aj bez predchádzajúcej praxe. Práca v dvojzmennej prevádzke s 12 hodinovými smenami (ranná / nočná).

Ponúkame:

  • brigádu vhodnú pre mužov
  • mzdu 900 € (brutto)
  • nástupný bonus až 115 € (brutto)
  • zálohu po 1. odpracovanom týždni
  • výkonnostné bonusy
  • dopravu zadarmo
  • ubytovanie úplne zadarmo
  • príplatky za prácu nadčas, víkendy a sviatky
  • zaškolenie priamo na pracovisku
  • nástup ihneď alebo dohodou
  • sprostredkovanie práce v Čechách, práca je pre českého zamestnávateľa

Požadujeme

  • odpracovať všetky naplánované smeny do 31. 12. 2020
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • ochotu učiť sa novým veciam
  • predchádzajúca prax výhodou, nie podmienkou
  • minimálne základné vzdelanie

Práca vo výrobe je vhodná pre každého. Zaujala vás pracovná ponuka? Neváhajte, kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr. Kým budete čakať, prečítajte si, ako prebieha testovanie pred nástupom do práce.

Ďakujeme za váš záujem!

Kontaktná osoba

woman-1254454_640
Simona Vojtková

Benefity

Pracovať budete v českom meste Pardubice, kde vám vybavíme ubytovanie úplne zdarma. O všetko sa postaráme za vás. Ponúkame izby s kapacitou 2 až 5 osôb (podľa obsadenosti ubytovne).

Som rád, že som sa nenechal odradiť od negatívnych názorov druhých. Mám dobré skúsenosti s agentúrou Manuvia, vždy dohodu rešpektujú a plnia to, čo hovoria. Plat je vynikajúci + nadčasy, takže iba odporúčať môžem.

Nikola Stamenkovic, operátor výroby