Topoľčany: Práca pre ľudí s technickým myslením – jednozmenná prevádzka
Topoľčany, Nitriansky kraj, Slovenská Republika
950 €

TPP
Mesačná mzda
950 €

Pracovná príležitosť pre uchádzačov s technickým myslením na jednozmennej prevádzke!

Pracujte pre spoločnosť Brueckner – výrobca strojných zariadení na výrobu fólií a spracovanie plastov. Je to svetový líder vo svojom odbore.

Náplň práce ako Montážnik/Elektromontér:

  • vizuálna kontrola správnosti a úplnosti dielcov/komponentov
  • priradenie dielcov a komponentov k jednotlivým skupinám a podskupinám
  • montáž dielcov a strojárskych skupín a podskupín podľa technických výkresov alebo technologických postupov
  • evidencia vlastných montážnych hodín na konkrétnom projekte
  • jednozmenná prevádzka od pondelka do piatku
  • pracuje sa PON–ŠTV od 6:00, PIA od 7:00

Čo ponúkame:

  • stabilná práca na TPP
  • mzda 950 € + zákonné príplatky
  • práca v čistom a nehlučnom prostredí
  • stravovanie zabezpečené v podniku
  • voľné víkendy
  • možnosť prestupu to interného stavu

Požiadavky:

  • ochota pracovať na zmeny
  • spoľahlivosť
  • ukončené vzdelanie v obore strojár alebo elektrotechnik – vyhláška 21
  • znalosť čitania technickej dokumentácie
  • prax v odbore vítaná
  • cit pre jemnú elektrotechniku

Zaujala vás prácaZavolajte na linku 0800 189 099 alebo kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr.

Aktuálne ponuky vám radi zašleme aj mailom. Stačí ak sa prihlásite na odber noviniek.

Ďakujeme za váš záujem!

Kontaktná osoba

manuvia recruiter obrazok
Infolinka

      Infolinka