Technik na vykonávanie a opravu odpočtov
Bratislava, Slovenská Republika
750 €

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat
750 €

Ste technický typ a viete samostatne pracovať? Hľadáme šikovného technika aj bez skúseností. Získajte v novom roku stabilnú prácu v spoločnosti, ktorá už štvrťstoročie poskytuje kvalitné služby v oblasti dodávky, montáže a servisu prístrojov na meranie spotreby tepla a vody, ako aj ich odpočet a rozpočítanie na Slovensku.

Čo bude vašou úlohou?

Budete pracovať pre spoločnosť, ktorá meria a rozpočítava spotreby tepla a vody v domácnostiach. Miesto výkonu práce je v Bratislave.

Práca je v teréne s náplňou práce:

  • cestovanie ku zákazníkom
  • montáž a servis prístrojov
  • mapovanie a programovanie prístrojov
  • vykonávanie a kontrola odpočtov
  • administratívne práce

Ponúkame:

  • finančný bonus k platu – pravidelné mesačné osobné hodnotenie, vianočný a koncoročný bonus
  • príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
  • príjemné a spravodlivé pracovné prostredie
  • základnú zložku mzdy 750 €

Aké sú požiadavky na zamestnanca?

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • manuálna zručnosť
  • komunikatívnosť, zodpovednosť
  • ochota cestovať ku zákazníkom
  • skúsenosti nie sú podmienkou, zaučíme vás ZADARMO

Zaujala vás táto ponuka, ale potrebujete viac informácií?

Zavolajte na našu bezplatnú linku 0800 189 099 ešte dnes alebo nám zanechajte svoje telefónne číslo po kliknutím na tlačidlo „Mám záujem“.

Viac pracovných pozícií nájdete tu.

Kontaktná osoba

girl-657753_1280
Jana Polláková