Strojník/ bagrista v Bratislave
Bratislava, Slovenská Republika
od 800 €

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat
od 800 €

Spoločnosť pre ktorú hľadáme vhodných uchádzačov už viac ako 13 rokov poskytuje služby v oblasti odpadového hospodárstva, spracovania, recyklácie a zhodnocovania komunálneho, priemyselného a stavebného odpadu. Ďalej realizuje odvoz odpadu, zemné, búracie a výkopové práce.

Náplň práce:

– manipulácia s hmotami v stavebnej spoločnosti, recyklovanými materiálmi a odpadom vzniknutými pri stavebnej činnosti v rámci EXZ aj v rámci recyklačného dvora podľa pokynov nadriadeného

– úprava plôch a komunikácii po vykonaní prác

– nakladanie a príprava materiálov pre ďalšie spracovanie alebo recykláciu

– správne nastavovanie zariadení a mechanizmov pre dosiahnutie požadovanej kvality materiálov a recyklátov

– vykonávanie opráv a údržby zverených strojov a mechanizmov

Požadujeme:

– Hľadáme strojníkov-bagristov s platným strojníckym preukazom

– Strojník – strojník čelných kolesových nakladačov 20-25 ton

– Bagrista – strojník pásových hydraulických rýpadiel 20-30 ton

– Flexibilita, zodpovednosť

– Prax na obdobnej pozícii nutnosťou

Ponúkame:

– Zaujímavé platové ohodnotenie

– Základná mzda 800€/brutto, možnosť zárobku až do 1200€/brutto

– Možnosť práce nadčas

– Ubytovanie zabezpečené

– Možnosť dostávania pravidelných záloh

Ďalšie informácie pre uchádzača:

– Vieme zabezpečiť strojnícky preukaz

– Klient má k dispozícii najmodernejšie stroje (bágre)

– Bagrista – Volvo 250, Komatsu 290 (10m predný dosah, 7m zadný dosah)

– Strojník – Komatsu 520, Komatsu 380, Komatsu 470 (2,5t – 4,5t váhy na lyžicu)

Pozdáva sa vám táto pracovná ponuka, ale potrebujete viac informácií? Kliknite na „Mám záujem“, vyplňte krátky formulár a naše náborárky sa vám obratom ozvú.

Kontaktná osoba

girl-657753_1280
Jana Polláková

Už pol roka robím operátora výroby cez Manuvia. Viem si slušne zarobiť vďaka bonusom. Zároveň sa mi darí šetriť, pretože v kantíne si kúpim lacný obed a nemíňam na benzín, lebo dopravu mám zadarmo.

ovl Miloš, Operátor výroby