Strečno: Práca na montážnych a zváracích linkách – plat v priemere 950 €
Strečno, Žilinský kraj, Slovenská Republika
priemer 950 €

TPP
Mesačná mzda

Máme pre vás ponuku práce vo 2–3 zmenej prevádzke ako pracovník vo výrobe. Miesto výkonu: Strečno.

Náplň práce:

  • práca na montážnych a zváracích linkách
  • čistenie výrobných liniek
  • kontrola vyrábaných dielov
  • dodržavanie pokynov nadriadenej osoby
  • dvojzmenná alebo trojzmenná prevádzka

Čo ponúkame:

  • základná mzda 855 € brutto
  • dochádzkový bonus 35 €
  • výkonnostný bonus až 90 €
  • + príplatky poďla zákona
  • zaistené zvozy
  • možnosť privydelat si nadčasy
  • zabezpečená strava na rannej a poobednej smene
  • stravný lístok za nočnú smenu, sviatky a víkendy

Čo požadujeme:

  • manuálna zručnosť

Zaujala vás prácaZavolajte na linku 0800 189 099 alebo kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr.

Aktuálne ponuky vám radi zašleme aj mailom. Stačí ak sa prihlásite na odber noviniek.

Ďakujeme za váš záujem!

Kontaktná osoba

manuvia recruiter obrazok
Infolinka

      Infolinka