Špecialista náboru
celá krajina, Slovenská Republika
700 € - 850 €

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat

Radi pomáhate ľuďom a nechýba vám proaktívny prístup? Do nášho tímu hľadáme šikovného a zhovorčivého kandidáta na pozíciu špecialista náboru. Poďte rásť spolu s nami, prácou v Manuvii si zdokonalíte svoje predajné a komunikačné zručnosti. V oblasti sprostredkovania zamestnania sme slovenskou jednotkou a zároveň pôsobíme aj na medzinárodnom trhu.

Vašou prácou bude predovšetkým vyhľadávanie vhodných adeptov na zadané pracovné pozície a telefonická komunikácia s nimi, ale aj denná operatíva a práca s internou databázou spoločnosti.

Ponúkame veľké množstvo výhod a možnosť kariérneho rastu.

Náplň práce – špecialista náboru:

  • aktívne vyhľadávanie vhodných adeptov na obsadzované pozície
  • telefonická komunikácia s uchádzačmi a kandidátmi ohľadom pracovných ponúk
  • usmerňovanie a poradenstvo v oblasti zamestnávania
  • práca s internou databázou spoločnosti a spracovanie údajov v nej
  • kreatívna tvorba a správa inzerátov
  • aktualizácia a práca so sociálnymi médiami, pracovnými portálmi
  • reporting na pravidelnej báze

Výhody pre zamestnanca:

  • motivačný systém odmeňovania + tímové bonusy
  • vyberiete si miesto pôsobenia – viď zoznam pobočiek
  • flexibilný pracovný čas
  • služobný telefón a notebook
  • homeoffice podľa dohody, preplatené sick days
  • účasť na workshopoch a prestížnych školeniach
  • práca v modernej spoločnosti so stabilným zázemím
  • príspevok na stravu
  • zľavy na produkty a služby vo vybraných obchodoch

Požiadavky na zamestnanca:

  • ukončené stredoškolské vzdelanie
  • výborné komunikačné schopnosti
  • aktívna práca s MS Office
  • anglický, resp. nemecký jazyk výhodou
  • pohotovosť a flexibilita
  • skúsenosti zo zákazníckeho servisu výhodou

Ak vás táto ponuka oslovila a chcete získať prax a množstvo zaujímavých skúseností v medzinárodnej spoločnosti, využite formulár vpravo, alebo kliknite na “Mám záujem”.

Nezabudnite priložiť CV a napísať, prečo by sme si mali vybrať práve vás!

Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem, kvôli zvýšenému dopytu budeme kontaktovať len vybraných kandidátov!

O spoločnosti Manuvia

Manuvia je personálna agentúra, ktorá vznikla spojením 4 etablovaných personálnych agentúr. Aktuálne zamestnávame viac ako 12 000 zamestnancov a máme viac ako 20 rokov skúseností. Naše náborové tímy a marketing pôsobia v 6 krajinách – Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rumunsko, Srbsko, Ukrajina. Medzi naše hlavné sektory patria priemysel, automotive a logistika. Viac informácií nájdeš v sekcii O nás.

O nás