Skladník/Vodič VZV – Pardubice
Pardubice, Česká Republika
20 000 Kč netto

Hlavný pracovný pomer
Mesačný plat

Pre nášho dlhoročného klienta, ktorý sa zapodieva finálnou montážou PC, výrobou náplní do tlačiarní a ďalšími elektronickými a strojárenskými výrobkami, hľadáme vhodných pracovníkov do skladu na pozíciu:

  • vodič vysokozdvižného vozíka

Vašou náplňou práce bude:

  • práca v sklade na vzv
  • príjem a výdaj materiálu
  • inventarizácia
  • nakládka a vykládka kamiónov
  • zabezpečovanie materiálu na výrobné linky
  • práca so skenerom

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • mzda: 110 Kč/hod v čistom (základ 90-95 Kč + bonus 0-15 Kč)
  • zmeny 8 a 12 hodinové podľa zadelenia na stredisko a podľa dohody
  • stabilná a dlhodobá práca na HPP alebo na dohodu
  • ubytovanie zdarma, alebo príspevok na ubytovani
  • doprava z ubytovne do práce a späť – zdarma
  • doprava zo Slovenska na prvý nástup – zdarma
  • práca v čistom prostredí a bez stresu
  • zálohy po prvom týždni
  • sprostredkovanie práce v Čechách, práca je pre českého zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca:

  • zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
  • základná znalosť práce s PC
  • trestná bezúhonnosť
  • platný preukaz vzv (pri neplatnom vieme zabezpečiť preškolenie)
  • ochota pracovať na zmeny
  • prax v sklade a na vzv – výhodou

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis alebo zavolajte na bezplatnú linku: 0800 189 099.

Kontaktná osoba

business-woman-2697954_1280
Andrea Gregorová

Napíšte nám

Hodnotenie zamestnancov:5

Pracujem cez Manuvia už druhýkrát. Má to veľa výhod – bývam zadarmo, do práce ma vozia bezplatne, a tak viac ušetrím. Je to ozaj dobrá práca.

koordinator-istock Patrik, Operátor výroby