Skladník v Bratislave s ubytovaním
Bratislavský kraj, Bratislava, Slovenská Republika
920 €

Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda
920 €

Hľadáme zručného skladníka, ktorý má prax na VZV. Ste to vy? Máme pre vás voľné pracovné miesto. Pracujte ako skladník v Bratislave a získate zaujímavé finančné ohodnotenie, komfortné ubytovanie, vďaka čomu ušetríte až 400 € mesačne, či dochádzkový bonus a zálohy.

Vyplňte kontaktný formulár už dnes a naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr!

Pracovná náplň – skladník v Bratislave:

  • práca na čelnom VZV – vykládka, príprava materiálu pre výrobu
  • 3-zmenná prevádzka
  • manipulácia s materiálom na VZV
  • nakládka a vykládka paliet
  • práca so skenerom

Výhody pre zamestnanca:

  • základná zložka mzdy vo výške 920 €
  • zabezpečené komfortné ubytovanie v Bratislave, vďaka čomu ušetríte priemerne až 400 € mesačne
  • miestna daň za ubytovanie 1,50 €
  • výkonnostné príplatky až do 20% zo mzdy
  • podpora a asistencia zo strany koordinátora
  • stravné lístky za každú odpracovanú zmenu
  • dochádzkový bonus do 50 € mesačne
  • zálohy už po prvom odpracovanom týždni
  • práca je vhodná pre ženy, mužov aj páry

Požiadavky na zamestnanca:

  • šikovnosť a zručnosť
  • minimálne 6 mesiacov prax na VZV
  • ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
  • platný preukaz VZV

Zaujala vás pracovná ponuka skladník v Bratislave a myslíte si, že ste pre nás vhodný kandidát? Neváhajte, kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr. Kým budete čakať, prečítajte si, ako prečítajte si 6 dôvodov, prečo si hľadať prácu cez agentúru.

Ďakujeme za váš záujem!

Benefity

Zabezpečené plne vybavené a komfortné ubytovanie v Bratislave. Ubytovanie vám zabezpečíme zadarmo, vďaka čomu ušetríte priemerne až 400 € mesačne.

Máme pre vás pripravené zaujímavé finančné ohodnotenie, vrátane dochádzkového bonusu a ďalších benefitov!

O spoločnosti Manuvia

Manuvia je personálna agentúra, ktorá vznikla spojením 4 etablovaných personálnych agentúr. Aktuálne zamestnávame viac ako 12 000 zamestnancov a máme viac ako 20 rokov skúseností. Naše náborové tímy a marketing pôsobia v 6 krajinách – Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rumunsko, Srbsko, Ukrajina. Medzi naše hlavné sektory patria priemysel, automotive a logistika. Viac informácií nájdeš v sekcii O nás.

O nás

Už pol roka robím operátora výroby cez Manuvia. Viem si slušne zarobiť vďaka bonusom. Zároveň sa mi darí šetriť, pretože v kantíne si kúpim lacný obed a nemíňam na benzín, lebo dopravu mám zadarmo.

ovl Miloš, Operátor výroby