Pracovná ponuka skladník v Nemecku
Eschweiler, Nemecko
10,50 €/hod.

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat

Chceš zarábať nadštandardne jednoduchou prácou v Nemecku? Teraz je ten správny čas. Zamestnaj sa ako skladník v textilnom sklade na západe Nemecka. Počet miest je limitovaný, preto neváhaj a ozvi sa nám čo najskôr.

Potreba porozumieť textu na objednávke v nemeckom jazyku.

Pracovná náplň – skladník:

Ide o prácu v logistickom sklade s podlahovými textíliami a kobercami rôznych druhov a veľkostí. Na starosti budeš mať:

  • príjem tovaru
  • uloženie tovaru do skladu na správne miesto, skladovanie
  • pohyb tovaru v rámci skladu
  • príprava tovaru podľa objednávok, výber tovaru, balenie
  • expedovanie
  • prácu s ručným scanerom

Práca je na jednozmennej prevádzke (pondelok – piatok).

Výhody pre zamestnanca:

Hodinová mzda je 10,50 €, po 3 mesiacoch 11 € + zákonné príplatky.

  • zabezpečené ubytovanie + mesačný príspevok (vo výške 1,- € za každú reálne odpracovanú hodinu v príslušnom mesiaci)
  • príspevok na jednosmernú cestu zo Slovenska
  • dochádzkový bonus vo výške 50 €
  • zabezpečené pracovné oblečenie – tričko, mikina, pracovná obuv, ochranné pracovné pomôcky
  • pravidelné zálohy, podľa potreby zamestnanca
  • príspevok majiteľom súkromných osobných áut na dopravu do a z práce

Ubytovanie ti zabezpečíme vo víkendových domčekoch v Nemecku. Cena sa pohybuje podľa typu ubytovacieho zariadenia a odpracovaného počtu hodín mesačne, v rozmedzí 0 až 300 €, čo je výborná cena, pretože nájmy v Nemecku sa pohybujú okolo 700 € mesačne.

Požiadavky na zamestnanca:

  • platný preukaz na VZV
  • základy nemčiny – potrebné rozumieť textu na objednávke
  • chuť a ochota pracovať
  • samostatnosť a flexibilita

Zaujala ťa táto ponuka, ale potrebuješ viac informácií? Neváhaj a zavolaj na našu infolinku 02/20839500, alebo nám nechaj svoje telefónne číslo po kliknutím na tlačidlo „Mám záujem“.

Viac pracovných ponúk v Nemecku nájdeš tu

Kontaktná osoba

business-woman-2071334_1280
Beáta Jurčinová

Benefity

O ubytovanie si nemusíte robiť starosti. My vám ho zabezpečíme.

Dostal som sa sem cez program Odporuč za 60€. Dnes aj ja odporúčam známym prácu v Manuvia. Zatiaľ boli všetci spokojní a ja som za každého z nich dostal 60€.

iStock-153685938 Peter, Operátor Výroby