Práca zvárača na Morave
Kopřivnice, Česká Republika
1200€ brutto

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat

Ste zvárač a hľadáte si lepšiu prácu? Pracujte s nami na Morave, kde vám poskytneme ubytovanie aj dopravu zadarmo. Neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes.

Náplň práce:

  • Zváranie karosárskych podskupín a kompletov podľa výkresov
  • zváranie rámov, roháčov a karosárskych podskupín
  • Zmeny 8-hodinové alebo 12-hodinové na krátky, dlhý týždeň možnosť práce podľa pracoviska, do ktorého budete zaradený

Čo na oplátku získate?

  • atraktívny zárobok
  • základnú mzdu od 7,42€/hod., od 2.mesiaca 8€/hod. v čistom
  • ako zvárač na živnosť mzda až 10,5 €/hod. v čistom
  • týždeň dovolenky naviac
  • bezpečné pracovné prostredie
  • ZADARMO ubytovanie a dopravu
  • chutné obedy v závodnej jedálni
  • nástup ihneď alebo na základe dohody
  • stabilnú prácu pre zahraničného zamestnávateľa
  • sprostredkovanie práce v Čechách, práca je pre českého zamestnávateľa

Požadujeme:

  • prax na pozícii zvárač aspoň 2 roky
  • skúsenosti s čítaním nemeckých výkresov
  • platný preukaz, certifikát ČSN EN 287-135

Pozdáva sa vám táto pracovná ponuka, ale potrebujete viac informácií? Kliknite na „Mám záujem“, vyplňte krátky formulár a naše náborárky sa vám obratom ozvú.

Kontaktná osoba

manuvia-naborar-kontakt-01
Michaela Baňová

Benefity

Ponúkame izby s kapacitou 2 až 5 osôb (podľa obsadenosti ubytovne). Prezrite si fotografie vašej novej ubytovne:

Nechceme, aby ste sa museli zaťažovať dopravou. Do novej práce vás prepravíme zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Rozumieme, že peniaze sú nevyhnutné, a preto ponúkame možnosť výberu zálohy už po prvom odpracovanom týždni.

Dostal som sa sem cez program Odporuč za 60€. Dnes aj ja odporúčam známym prácu v Manuvia. Zatiaľ boli všetci spokojní a ja som za každého z nich dostal 60€.

iStock-153685938 Peter, Operátor Výroby