Práca vo výrobe Veľká Ida
Veľká Ida, Košický kraj, Slovenská Republika
750€

Hlavný pracovný pomer
Mesačný plat
750€

Do priemyselného parku vo Veľkej Ide prijmeme šikovné ženy na pracovnú pozíciu operátorky výroby. Ide o jednoduchú prácu v čistom a príjemnom prostredí s platom 3,4€ na hodinu. Zaujala vás pracovná ponuka? Neváhajte a napíšte nám ešte dnes. Máme limitovaný počet miest.

Čo je pracovnou náplňou operátorky výroby?

Budete pracovať pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom senzorov pre aktiváciu airbagov či na pripomenutie zapnutia bezpečnostných pásov. Užitočné však?

Vaša pracovná náplň bude zahŕňať:

  • obsluha výrobných strojov
  • kontrola vyrobeného procesu a výrobkov
  • balenie a označovanie hotových výrobkov

Ide o prácu v stoji na 4-zmennej prevádzke s 8 hodinovou pracovnou dobou.

Aké benefity vás čakajú?

Základná zložka mzdy na tejto pracovnej pozícií je 3,4€ na hodinu. V priemere si naši zamestnanci zarobia na tejto pozícií 750€ až 1200€ v závislosti od odmien a nadčasov.

Ďalej ponúkame:

  • nástup priamo do interného stavu na hlavný pracovný pomer
  • príplatky aj nad rámec zákona
  • mesačný bonus aj v skúšobnej dobe
  • mimoriadny bonusy za nadčasy
  • stravovanie na pracovisku alebo stravné poukážky za každú odpracovanú zmenu
  • klimatizované, čisté prostredie
  • autobusová doprava priamo až k spoločnosti / 50% príspevok na dopravu

Čo požadujeme?

  • manuálnu zručnosť
  • jemnú motoriku a cit pre detail
  • ochotu pracovať na zmeny
  • prácu aj pre šikovných absolventov, nie je potrebná prax
  • práca vhodná najmä pre ženy

Pozdáva sa vám táto pracovná ponuka, ale potrebujete viac informácií? Kliknite na „Mám záujem“, vyplňte krátky formulár a naše náborárky vás budú kontaktovať.

Viac pracovných ponúk nájdete po kliknutí tu.

Keď mi skončila zmluva v predchádzajúcej práci, zavolala som do Manuvia. Sledovala som ich už dlhšie na facebooku, a preto som vedela, že majú voľné miesta. Pani na telefóne bola veľmi ochotná a našla mi dobrú prácu na západnom Slovensku. Určite odporúčam.

iStock-459958369 Veronika, Operátorka výroby