Bezpečnosť je pre nás prvoradá. Aktívne sledujeme situáciu ohľadom koronavírusu (COVID-19) a príjmame opatrenia, ktoré si môžete prečítať TU.

Práca vo výrobe v Liptovskom Mikuláši
Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj, Slovenská Republika
od 700 € brutto

Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda
Ihneď

Ste precízna, spoľahlivá a máte platný zdravotný preukaz?

Máme pre vás voľné pracovné miesto v mliekárni, kde popri práci môžete spoznávať krásne okolie Liptovského Mikuláša. Ponúkame vám komfortné ubytovanie v penzióne, či výkonnostný príspevok 115 € mesačne.

Vyplňte kontaktný formulár už dnes a naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr!

Pracovná náplň – výrobný operátor:

  • výroba a balenie mliečnych výrobkov, napr. syrov
  • 3-zmenná prevádzka
  • ponúkame prácu v baliarni, alebo na výrobnej linke
  • zaučenie na vybranú pracovnú pozíciu

Výhody pre zamestnanca:

  • výkonnostný bonus až 115 € mesačne
  • príplatky za nočné zmeny, sviatky, víkendy a nadčasy
  • príspevok na ubytovanie až 300 € mesačne
  • komfortné ubytovanie v penzióne
  • ubytovanie zabezpečené blízko miesta výkonu práce
  • k dispozícií autobusová doprava
  • stravné lístky v hodnote 4 €
  • stravovanie zabezpečené, na výber z 3 druhov jedál
  • podpora a asistencia zo strany koordinátora
  • práca je vhodná pre ženy, mužov aj páry

Ubytovanie je zabezpečené v penzióne Cestár**, ktorý sa nachádza takmer v centre malebného Liptovského Mikuláša. K dispozícií nie je len ubytovanie, ale aj reštaurácia a bar. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke: www.penzioncestar.sk

Top 5 na Liptove

  • Tatralandia
  • Jasná
  • Vlkolínec
  • Demänovská ľadová jaskyňa
  • Liptovská Mara

Z Liptovského Mikuláša je to len na skok do Nízkych Tatier, kde sa môžete kochať výhľadmi z Chopku, či Jasnej. Ak by ste sa chceli osviežiť, zavítajte do známeho Aquaparku Tatralandia, či Thermal Parku Bešeňová. Objavte aj čarokrásny Vlkolínec a nemôžeme zabudnúť ani na historické pamiatky v obci Havránok, kde sa nachádza archeoskanzen.

Požiadavky na zamestnanca:

  • minimálne základné vzdelanie
  • platný zdravotný preukaz
  • ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
  • precíznosť a spoľahlivosť
  • chuť učiť sa nové veci a pracovať na sebe
  • prax vo výrobe výhodou

Zaujala vás pracovná ponuka a myslíte si, že ste pre nás vhodná kandidátka? Neváhajte, kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr. Kým budete čakať, prečítajte si, ako prečítajte si 6 dôvodov, prečo si hľadať prácu cez agentúru.

Ďakujeme za váš záujem!

Kontaktná osoba

girl-657753_1280
Viktória Gecsová

Benefity

Zabezpečené plne vybavené a komfortné ubytovanie v penzióne. Na ubytovanie vám poskytneme príspevok až 300 € mesačne. Nemusíte sa báť, ako sa dostanete do práce, ubytovanie je zabezpečené blízko miesta výkonu práce. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke: www.penzioncestar.sk

Máme pre vás pripravené zaujímavé finančné ohodnotenie, vrátane výkonnostného bonusu, zaujímavých príplatkov a ďalších benefitov!

Keď som nastupovala do práce, trochu som sa bála, lebo som počula od ľudí všeličo. Ale ja mám dobrú skúsenosť. Výplata načas, podmienky splnené, môžem odporúčať.

Sicka-e1517478572622 Anna, Operátorka výroby