Práca vo výrobe so základným vzdelaním
Humpolec, Česká Republika
22 000 CZK

Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda
22 000 CZK
Nástup
Priebežne

Ste šikovný, zodpovedný a máte minimálne základné vzdelanie? Hľadáme nových kolegov na pozíciu operátor výroby. Ponúkame stabilnú prácu v čistom prostredí s mesačnou mzdou 22 000 Kč v hrubom a rôzne finančné príplatky. Ubytovanie zabezpečíme zadarmo v čistom a modernom prostredí. Naši školitelia vás do všetkého zaučia.

Vyplňte kontaktný formulár už dnes a naše dievčatá sa vám ozvú čo najskôr.

Pracovná náplň – operátor výroby:

  • montáž výrobkov pred distribúciou k zákazníkovi
  • montáž mechanických a drobných elektronických dielov
  • manipulácia s menšími a väčšími dielmi

Výhody pre zamestnanca:

  • stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
  • príplatky a bonusy do 6000 Kč
  • jedáleň priamo na pracovisku
  • práca v čistom prostredí
  • ubytovanie zabezpečené zdarma
  • zálohy už po prvom odpracovanom týždni
  • sprostredkovanie práce v Čechách, práca pre českého zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca:

  • manuálna zručnosť
  • logické uvažovanie
  • spoľahlivosť a flexibilita
  • ochota učiť sa nové veci
  • ukončené minimálne základné vzdelanie

Zaujala vás pracovná ponuka a myslíte si, že ste pre nás vhodný kandidát? Neváhajte, kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr. Kým budete čakať, prečítajte si, ako prebieha testovanie pred nástupom do práce.

Ďakujeme za váš záujem!

Benefity

Zabezpečené plne vybavené a komfortné ubytovanie. Ubytovanie vám zabezpečíme zadarmo, vďaka čomu ušetríte priemerne až 300 € mesačne.

Máme pre vás pripravené zaujímavé finančné ohodnotenie, vrátane príplatkov a ďalších benefitov.

Dostal som sa sem cez program Odporuč za 60€. Dnes aj ja odporúčam známym prácu v Manuvia. Zatiaľ boli všetci spokojní a ja som za každého z nich dostal 60€.

iStock-153685938 Peter, Operátor Výroby