Pardubice: Zarobte si okolo 1 232 €! Ubytovanie ZDARMA
Pardubický kraj, Česká Republika, Pardubice
1 232 €

TPP
Mesačná mzda
1 232 €
Nástup
Ihneď alebo dohodou

Pre nášho významného klienta v Pardubiciach hľadáme spoľahlivých a manuálne zručných pracovníkov do výroby alebo do skladu. Ponúkame vám ubytovanie zdarma a možnosť dlhodobej práce. Neváhajte a čítajte nižšie, čo je náplňou práce a čo vám ponúkame.

Zaistené ubytovanie zadarmo!

Náplň práce – operátor/ka výroby:

  • montáž komponentov na výrobnej linke
  • kontrola a testovanie výrobkov
  • práca na 8 alebo 12 hodinové zmeny
  • v prípade 8 hodinové zmeny práca len na 2 zmeny (ranné a popoledné) – práca bez nočných
  • čisté a moderné pracovné prostredie

Náplň práce – vodič/ka VZV:

  • príjem a výdaj materiálu
  • podľa potreby práce na NZV a VZV
  • práca so scanerom

Ponúkame

  • priemerný mesačný zárobok 1 232 €
  • bonusy a prémie za vykonanú prácu a dochádzku – okolo 122 €
  • dotované stravovanie v podniku (obedy od 1,02 €)
  • ubytovanie zdarma – vhodné aj pre páry alebo priateľov
  • zaistená doprava do/z práce
  • možnosť nadčasov
  • kariérny postup
  • finančné zálohy každý týždeň
  • nástup možný ihneď alebo dohodou
  • dlhodobá a stabilná práca na zmluvu (hlavný pracovný pomer)

Požadujeme

  • manuálna zručnosť, spoľahlivosť
  • samostatnosť

Zaujala vás naša pracovná ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás na uvedenom telefónom čísle, alebo reagujte cez kolónku „Mám zaujem“ a vyplňte formulár.

Kontaktná osoba

manuvia recruiter obrazok
Infolinka

      Benefity

      Pracovať budete v českom meste Pardubice, kde vám vybavíme ubytovanie úplne zdarma. O všetko sa postaráme za vás. Ponúkame izby s kapacitou 2 až 5 osôb (podľa obsadenosti ubytovne).

      Som rád, že som sa nenechal odradiť od negatívnych názorov druhých. Mám dobré skúsenosti s agentúrou Manuvia, vždy dohodu rešpektujú a plnia to, čo hovoria. Plat je vynikajúci + nadčasy, takže iba odporúčať môžem.

      Nikola Stamenkovic, operátor výroby

      Infolinka