Práca v zlievárni v Nemecku
Amberg, Nemecko
1 300 € v čistom

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat

Dokážete sa dorozumieť v jednoduchých rutinných situáciách v nemčine? Získajte prácu s nadštandardným platom vyše 1 300 € v čistom v zlievárni v nemeckom meste Amberg. Dopravíme vás zadarmo a zabezpečíme ubytovanie. Neváhajte a napíšte nám ešte dnes. Máme posledné voľné miesta.

Aká bude vaša pracovná náplň?

Ide o manuálnu prácu v zlievárni. Firma, pre ktorú budete pracovať bola založená v roku 1883, a radí sa medzi popredné zlievárne odliatkov zo železa a iných kovov v strednom segmente objemu objednávok.

Vašou úlohou bude:

  • jednoduchá obsluha stroja, žiaden takt
  • s pomocou malého žeriavu budete odoberať kus zo stroja, očistíte nástrojom definované plochy a následne ponoríte do vane s povrchovou úpravou – farbou, vyberiete a dáte na paletu a označíte, menšie kusy bez žeriavu – ručne
  • čistenie odliatkov/pieskovanie v kabíne, pieskovanie oceľovými guličkami
  • manipulácia odliatkov z formy do automatickej linky, žeriav, manuálne očistenie kladivom resp. vŕtačkou – otvor
  • kontrola odliatkov

Pracovná pozícia je v meste Amberg na východe Nemecka. Ubytovanie v Nemecku vám zabezpečíme my.

Koľko si budem môcť zarobiť?

Mesačne si viete zarobiť vyše 1 300 € v čistom.

Navyše získate:

  • dlhodobú a stabilnú prácu s hodinovou mzdou 12,16 € v hrubom
  • príspevok na ubytovanie
  • dopravu do Nemecka zadarmo
  • bonusy a príplatky
  • príspevok na dopravu v prípade súkromnej dopravy osobným automobilom
  • po odpracovaní 5 mesiacov je hodinová mzda 13,17€ v hrubom a po 7 mesiacoch až 14,58€ v hrubom
  • možnosť výberu záloh
  • každodennú starostlivosť koordinátora

Aké sú požiadavky pre prácu v Nemecku?

Potreba ovládať nemčinu na úrovni A2 – budete preskúšaný.

Zaujala vás táto ponuka, ale potrebujete viac informácií?

Neváhajte a zavolajte na našu infolinku 02/20839500, alebo nám zanechajte svoje telefónne číslo po kliknutím na tlačidlo “Mám záujem”.

Viac pracovných ponúk v Nemecku nájdete tu.

Kontaktná osoba

woman-1254454_640
Simona Vojtková

Benefity

O ubytovanie si nemusíte robiť starosti. My vám ho zabezpečíme.

Do novej práce vás prepravíme zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Už pol roka robím operátora výroby cez Manuvia. Viem si slušne zarobiť vďaka bonusom. Zároveň sa mi darí šetriť, pretože v kantíne si kúpim lacný obed a nemíňam na benzín, lebo dopravu mám zadarmo.

ovl Miloš, Operátor výroby