Práca v Žiline u popredného výrobcu automobilov
Žilinský kraj, Žilina, Slovenská Republika
1070 € brutto

Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda
Nástup
Priebežne

Naštartujte svoju kariéru u popredného výrobcu automobilov. Hľadáme šikovných a fyzicky zdatných kolegov na pozíciu operátor výroby. Ponúkame stabilnú prácu so mzdou až 951 € + príplatky. Pridajte sa do nášho tímu a získajte množstvo finančných aj nefinančných benefitov.

Neváhajte a vyplňte kontaktný formulár ešte dnes!

Vašou náplňou práce bude:

Budete mať na zodpovednosť montáž interiérových a exteriérových časti karosérie. Práca je v 3 zmennom režime s 8 hodinovými zmenami (týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná).

Čo všetko budete mať na starosti?

  • Príprava a kontrola montážnych naradí a dielov
  • Kontrola výrobného procesu podľa požiadaviek
  • Práca na montážnej linke
  • Kompletizovanie automobilu

Výhody pre zamestnanca:

Základná zložka mzdy je v prvom mesiaci 951 €, po prvom mesiaci až 984 €. Vďaka bonusom a príplatkom si naši zamestnanci priemerne zarobia až 1300 €.

Navyše získate:

  • stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
  • stravné lístky v hodnote 3,83€
  • možnosť stravovať sa v závodnej jedálni s doplatkom iba 1€
  • možné nadčasy
  • výrobný bonus 320€ každý štvrťrok
  • ročný bonus 400€
  • osobné hodnotenie (0-15% zo základnej mzdy po 3. mesiacoch)
  • preplácanie cestovného až do výšky 70%, doprava zabezpečená v rámci celého Žilinského kraja
  • zálohy už po prvom odpracovanom týždni
  • 13. a 14. plat (jún, december)
  • prácu v čistom prostredí

Požiadavky na zamestnanca:

  • manuálna zručnosť
  • dobrý zdravotný stav, fyzicky náročnejšia práca
  • ukončené minimálne základné vzdelanie

Zaujala vás pracovná ponuka a myslíte si, že ste pre nás vhodný kandidát? Neváhajte, kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr. Kým budete čakať, prečítajte si, ako prebieha testovanie pred nástupom do práce.

Ďakujeme za váš záujem!

Benefity

Máme pre vás pripravené zaujímavé finančné ohodnotenie, vrátane príplatkov a ďalších benefitov. Naši zamestnanci si priemerne zarobia až 1300 €.

V rámci celého Žilinského kraja (Žilina, Turiec, Rajec, Orava, Liptov, Kysuce) vám zabezpečíme dopravu s preplatením cestovného do výšky 70%.

Dlho som si nevedel nájsť prácu. Všade ma odmietali. Nemal som skúsenosti a nechcel som robiť za málo peňazí. Kamarát mi odporučil Manuvia. Našli mi dobrú prácu v automobilke, kde slušne zarobím a ubytovanie mám zadarmo.

muz-4-105x105 Juraj, Operátor Výroby