Práca v Žiari nad Hronom
Žiar nad Hronom, Banskobystrický kraj, Slovenská Republika
1050 € netto

TPP
Mesačná mzda

Ste manuálne zruční? Tak ste na správnom mieste! Hľadáme nových kolegov do novovzniknutej divízie na pozíciu operátora výroby. Okrem mesačnej mzdy 1050€ brutto, môžete získať výkonnostné prémie až do výšky 230 €. V prípade potreby vám ubytovanie zabezpečíme. Chceli by ste získať aj zálohu? Máte možnosť hneď po prvom odpracovanom týždni.

Zaujala vás táto ponuka? Neváhajte o ozvite sa ešte dnes, počet miest je obmedzení.

Náplň práce:

  • obsluha výrobných zariadení (brúsenie, leštenie, tepelné spracovanie, výsledná kontrola)
  • dodržiavanie technologických a bezpečnostných predpisov
  • dodržiavanie štandardov kvality

Ako prebiehajú zmeny?

  • dva dni ráno, dva poobede, dva v noci, dva dni voľna

Výhody pre zamestnanca:

  • priemerná mzda 1050 € brutto
  • stravovanie v závodnej jedálni
  • komfortne vybavené ubytovanie zabezpečené
  • zálohy po prvom odpracovanom týždni
  • dlhodobá a stabilná práca.
  • prémie až 230 €
  • príplatky za nočné a víkendové zmeny
  • stravovanie zabezpečené v jedálni, zamestnanec si hradí iba 1 €

Aké sú požiadavky?

  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • manuálna zručnosť
  • spoľahlivosť, zodpovednosť
  • práca v nepretržitom režime

Zaujala vás táto pracovná ponuka? Zavolajte na linku 0950 103 150 alebo kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár.Naše náborárky sa vám ozvú, čo najskôr.

Kontaktná osoba

girl-657753_1280
Viktória Králiková

Benefity

Chcete pracovať, ale máte obavy o ubytovanie? Žiadny problém. Zabezpečíme vám komfortné, plne vybavené ubytovanie.

Máme pre vás pripravené zaujímavé finančné ohodnotenie, vrátane výkonnostného bonusu, zaujímavých príplatkov a ďalších benefitov! Priemerná mesačná mzda je až 1050 € brutto

Raz som pracoval pre Notino v Brne. Bolo to skvelé, pekné zárobky. Ak tam znova hľadáte zamestnancov, kontaktujte ma. Barbara Nowak

Barbara Novak, operátor výroby