Práca pri Trnave s ubytovaním – výroba autosedačiek
Voderady, Slovenská Republika
900 €

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat
900 €

Spoločnosť je dodávateľom automobilových interiérov. V priemyselnom parku vo Voderadoch firma postavila montážne linky pre automobilové sedačky. Táto spoločnosť zamestnáva okolo 165 000 zamestnancov umiestnených v 39 krajinách a 257 závodoch.

Náplň práce:

  • výroba a kompletizácia autosedačiek
  • naťahovanie poťahov na autosedačky
  • zakladanie jednotlivých komponentov
  • kontrola vyrobených dielov
  • práca v stoji

Zamestnanecké výhody:

  • práca v čistom bezprašnom prostredí, haly sú plne klimatizované
  • dlhodobá, stabilná práca
  • možnosť nadčasov
  • bezplatná doprava do práce/ z práce
  • bezplatné ubytovanie
  • základná mzda 735€ /mesiac brutto + dochádzkový bonus + mesačný výkonnostný bonus

Požiadavky na zamestnanca:

  • manuálna zručnosť
  • prax vo výrobe podmienkou (min. 1 rok)
  • praktické myslenie

Pracovné zmeny:

  • trojzmenka (06:00/14:00 – 14:00/22:00 – 22:00/06:00)+ občasné pracovné víkendy podľa výroby

Zálohy:

  • vyplácané týždenne v pondelok v hodnote 30€

Stravovanie:

  • gastrolístok v hodnote 3,6 €

Kontaktná osoba

girl-657753_1280
Jana Polláková

Benefity

Ponúkame izby s kapacitou 2 až 5 osôb (podľa obsadenosti ubytovne). Prezrite si fotografie vašej novej ubytovne:

Previous Next

Nechceme, aby ste sa museli zaťažovať dopravou. Do novej práce vás prepravíme zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Pracujem cez Manuvia už druhýkrát. Má to veľa výhod – bývam zadarmo, do práce ma vozia bezplatne, a tak viac ušetrím. Je to ozaj dobrá práca.

koordinator-istock Patrik, Operátor výroby