Práca v Trnave aj pre páry
Trnavský kraj, Slovenská Republika, Trnava
850 € v čistom

Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda
Nástup
Priebežne

Hľadáte jednoduchú prácu vo výrobe, kde si budete môcť zarobiť až 850 € v čistom? Máme pre vás skvelú prácu v Trnave s možnosťou nástupu ihneď. Práca je vhodná aj pre páry. Pracujte pre jedného z najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne.

Pridajte sa do nášho tímu a vyplňte kontaktný formulár už dnes. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr.

Čo vám ponúkame?

  • práca v Trnave na trvalý pracovný pomer
  • priemerná mesačná mzda 850 € v čistom
  • podpora a asistencia zo strany koordinátora
  • príplatky za nočné zmeny, soboty, nedele a sviatky
  • ubytovanie je zabezpečené zdarma – v plnej výške hradené zamestnávateľom
  • práca pre jedného z najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne
  • práca je vhodná aj pre páry
  • ochranné pracovné pomôcky vám poskytneme zdarma
  • zabezpečené stravovanie – výber z viacerých jedál
  • samozrejmosťou je mzda vždy včas k20. dňu v mesiaci
  • bonusy vo výške 140 €
  • zálohy do 50€ týždenne už po prvom odpracovanom týždni
  • lekárska prehliadka zdarma

Čo bude vašou náplňou práce?

Podľa vašich predchádzajúcich skúseností a šikovnosti vás priradíme na rôzne pracovné pozície, kde budete mať na starosti výrobu plastových dielov na vstrekovacích lisoch, montáž dielov na montážnych linkách, obsluhu centrálneho rozvozu, či kontrolu dielov. Na jednotlivé pracovné pozície vás radi zaučíme.

Pracuje sa v nepretržitej prevádzke podľa zmenového kalendára, zmeny sú 8-hodinové.

Aké sú požiadavky?

  • základné vzdelanie, príp. výučný list
  • prax pri lisoch výhodou, nie podmienkou
  • zodpovednosť

Zaujala vás práca v TrnaveZavolajte na linku 0950 103 150  alebo kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr.

Aktuálne ponuky vám radi zašleme aj mailom. Stačí ak sa prihlásite na odber noviniek.

Ďakujeme za váš záujem!

Benefity

Máme pre vás pripravené zaujímavé finančné ohodnotenie, vrátane bonusov, zaujímavých príplatkov a ďalších benefitov! Priemerná mesačná mzda je 850 € v čistom.

Podľa vašich predchádzajúcich skúseností a šikovnosti vás priradíme na rôzne pracovné pozície, kde budete mať na starosti výrobu plastových dielov na vstrekovacích lisoch, montáž dielov na montážnych linkách, obsluhu centrálneho rozvozu, či kontrolu dielov.

Na jednotlivé pracovné pozície vás radi zaučíme.

Spoľahlivá pracovná agentúra. Do 14 dní som mala prácu, dokonca mi vyšli aj v ústrety.

Eva Budinská, operátor výroby