Práca v potravinárskom priemysle
Topoľčany, Nitriansky kraj, Slovenská Republika
3,56 €/hod brutto

Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda

Máte šancu byť súčasťou úspešnej spoločnosti , ktorá patrí medzi popredným výrobcom hydiny a hydinových mäsových výrobkov nielen na Slovensku ale aj v Európe. Okrem mesačnej mzdy až 900 € brutto, môžete získať dochádzkový bonus, extra vianočné alebo dovolenkové odmeny. Ubytovanie získate zdarma a to v novo zrekonštruovanej budove, ktorá sa nachádza v blízkosti vašej novej práci.

Ak ste šikovní a láka vás práca v úspešnej spoločnosti, neváhajte a ozvi sa nám ešte dnes!

Aká bude vaša pracovná náplň?

S pracovanie mäsa a kostí,  práca spočívajúca v manipulácii s mäsom a jeho ďalšou úpravou, ukladaním do obalového materiálu a  ďalšie činnosti týkajúce sa manipulácie s mäsom. Pracovať budete na výrobnej linke podľa určených predpisov, pracovných postupov, pokynov a inštrukcií.

Čo všetko môžete získať?

  • 3,56€/hod brutto
  • Rôzne príplatky (rizikový príplatok, nadčasový, náhrady mzdy za sviatok, odpracované sviatky atď).
  • Mesačná mzda až 900 € brutto
  • Ubytovanie zdarma v novo zrekonštruovanej budove
  • Dovolenková a vianočná odmena
  • Dochádzkový bonus 36 EUR štvrťročne
  • Možnosť práce nadčas
  • Stravovanie v závodnej jedálni (Výber zo štyroch jedál)

Požiadavky na zamestnanca:

  • manuálne zručnosti
  • spoľahlivosť, zodpovednosť
  • minimálne úplné stredné odborné s maturitou v potravinárskom odbore (výhodou)
  • úplné stredné odborné s maturitou, základné s osvedčením na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti ( ak nemáte potravinárky preukaz, ponúkame možnosť si ju spraviť u klienta)

Zaujala vás táto ponuka? Ste to práve vy, koho hľadáme? Ozvite sa nám už dnes. Kliknite na “Mám záujem” alebo nám nechajte svoje telefónne číslo a my sa vám ozveme.

Kontaktná osoba

business-woman-2071334_1280
Beáta Jurčinová

Benefity

Váš komfort je pre nás prioritou. Preto vás ubytujeme zdarma v novo zrekonštruovanej budove v blízkosti vašej novej práce.

Okrem rôznych príplatkov môžete získať vianočnú alebo dovolenkovú odmenu. Výplácame aj dochádzkový bonus vo výške 36€.