Práca v potravinárskom priemysle
Topoľčany, Nitriansky kraj, Slovenská Republika
3,80 €/hod brutto

Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda

Máte šancu byť súčasťou úspešnej spoločnosti, ktorá patrí medzi popredným výrobcom hydiny a hydinových mäsových výrobkov nielen na Slovensku ale aj v Európe. Okrem mesačnej mzdy až 900 € brutto, môžete získať nástupny bonus vo výške 220€ dochádzkový bonus, extra dovolenkové odmeny. Ubytovanie získate zdarma a to v novo zrekonštruovanej budove, ktorá sa nachádza v blízkosti vašej novej práci.

Ak ste šikovní a láka vás práca v úspešnej spoločnosti, neváhajte a ozvi sa nám ešte dnes!

Aká bude vaša pracovná náplň?

S pracovanie mäsa a kostí,  práca spočívajúca v manipulácii s mäsom a jeho ďalšou úpravou, ukladaním do obalového materiálu a  ďalšie činnosti týkajúce sa manipulácie s mäsom. Pracovať budete na výrobnej linke podľa určených predpisov, pracovných postupov, pokynov a inštrukcií.

Čo všetko môžete získať?

  • 3,80€/hod brutto
  • Nástupny bonus 220€
  • Rôzne príplatky (rizikový príplatok, nadčasový, náhrady mzdy za sviatok, odpracované sviatky atď).
  • Mesačná mzda až 900 € brutto
  • Ubytovanie zdarma v novo zrekonštruovanej budove
  • Dovolenková odmena
  • Dochádzkový bonus 36 EUR štvrťročne
  • Možnosť práce nadčas
  • Stravovanie v závodnej jedálni (výber zo štyroch jedál)
  • Vystavenie zdravotného preukazu zabezpečíme
  • Zamestnanecké zľavy na tovar produkovaný spoločnosťou HYZA a.s.

Požiadavky na zamestnanca:

  • manuálne zručnosti
  • spoľahlivosť, zodpovednosť
  • platný zdravotný preukaz
  • minimálne úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou
  • základné osvedčenie na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti (potravinárky preukaz)

Zaujala vás táto ponuka? Ste to práve vy, koho hľadáme? Ozvite sa nám už dnes. Kliknite na “Mám záujem” alebo nám nechajte svoje telefónne číslo a my sa vám ozveme.

Kontaktná osoba

business-woman-2071334_1280
Beáta Jurčinová

Benefity

Váš komfort je pre nás prioritou. Preto vás ubytujeme zdarma v novo zrekonštruovanej budove v blízkosti vašej novej práce.

Okrem rôznych príplatkov môžete získať dovolenkovú odmenu. Výplácame aj dochádzkový bonus vo výške 36€.