Práca v Pardubiciach – operátor/ka výroby
Pardubice, Česká Republika
1 000 €

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat
1 000 €

Pre našich dlhoročných klientov v Pardubickom kraji hľadáme vhodných kandidátov na výrobné pozície.

U nás si môžete vybrať prácu, ktorá vám najviac vyhovuje a ktorá vás bude baviť.

Ponúkame prácu pre operátorov, montážnikov, skladníkov, vodičov na vysokozdvižný vozík a ešte mnoho ďalších zaujímavých pozícií.

Poďte pracovať do fabriky, kde sa vyrába najmodernejšia výpočtová technika, alebo najmodernejšie autorádiá, alebo do fabriky, kde sa vyrábajú tlmiče pre automobilový priemysel.

Vašou náplňou práce môže byť:

  • montáž a testovanie
  • balenie a expedícia
  • kontrola kvality
  • oprava chybných dielov
  • navážanie materiálu na linky
  • práca na vzv
  • výroba audiotechniky pre automobily
  • výroba a montáž tlmičov
  • práca na lakovni
  • a mnoho iných pracovných pozícií

U nás môžete pracovať na svojom kariérnom raste a vykonávať aj pozície ako:

  • kvalifikovaný operátor /obsluha CNC strojov a ostatných zariadení/
  • foreman /zabezpečenie chodu výrobnej linky/
  • group leader a line leader /vedúci skupiny,  koordinácia zamestnancov/
  • process leader /riešenie problémov vo výrobe s užívateľom/
  • asistent, asistentka /zaisťovanie personálnej agendy/
  • tlmočník
  • koordinátor
  • a mnohé iné zaujímavé pozície

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • mzda až 4,50€/hod v čistom – podľa dohodnutej pozície, plus výrobné bonusy a príplatky za zmennosť
  • práca na 8 a 12 hodinové zmeny
  • pravidelné zálohy
  • výhodné mobilné tarify
  • ubytovanie zdarma, alebo príspevok na bývanie
  • doprava do práce zdarma
  • doprava zo Slovenska pre nových zamestnancov zdarma
  • 24 hodinová starostlivosť koordinátora na stredisku
  • sprostredkovanie práce v Čechách, práca je pre českého zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca:

  • prax na montážnej linke – výhodou
  • požadované vzdelanie: základné, stredoškolské /elektrotechnické alebo strojárenské zameranie výhodou/
  • CV uchádzačov na pozíciu kvalifikovaný operátor
  • dobrý zdravotný stav
  • presnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci

Ak ste zruční, nebojíte sa práce a ste ochotní pracovať na zmeny, neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktná osoba

business-woman-2697954_1280
Andrea Gregorová

Pracujem cez Manuvia už druhýkrát. Má to veľa výhod – bývam zadarmo, do práce ma vozia bezplatne, a tak viac ušetrím. Je to ozaj dobrá práca.

koordinator-istock Patrik, Operátor výroby