Práca v Nemecku zvárač
Aachen, Nemecko
4 050 €

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat
4 050 €

Nová pracovná ponuka na pozícií zvárač s nadštandardným platom 4 050 € v hrubom v Nemecku. Ubytovanie vám zabezpečíme zadarmo v tzv. víkendových domčekoch ako aj dopravu do Nemecka. Neváhajte a ozvite sa nám čo najskôr. Už máme len pár miest.

Aká bude vaša pracovná náplň?

Vašou úlohou bude:

  • zváranie hliníkových častí nosnej konštrukcie elektro-automobilov a obrúsenie zvarov
  • zváranie argónom, CO2, metódou MAG
  • kompletizácia a finálna montáž karosérie elektro-automobilov

Pracovná pozícia je v naj-západnejšom meste Nemecka, v meste Aachen. Ubytovanie vám zabezpečíme zadarmo v tzv. víkendových domčekoch „Ferienwohnung“ v okolitých obciach. Ušetríte tak okolo 700 € mesačne, pretože nájmy v Nemecku sa pohybujú v týchto cenách.

Koľko si budete môcť zarobiť?

Hodinová mzda je prvý mesiac 17 € v hrubom. Od druhého mesiaca je hodinová mzda
22 € v hrubom
. Mesačne si tak viete zarobiť až 4 050 €.

Zamestnanecké benefity:

  • nadštandardný plat
  • dlhodobá a stabilná práca pre nemeckého zamestnávateľa
  • možnosť poberania príspevku na dieťa +200 €
  • ubytovanie a doprava do Nemecka zadarmo
  • bonusy – dovolenkový, vianočný
  • možnosť vyplácania záloh
  • príspevok na dopravu v prípade súkromnej dopravy osobným automobilom

Aké sú požiadavky pre prácu zvárača v Nemecku?

Je potrebná prax a preukaz na zváranie CO2 (základný kurz ZK 135 resp. EN 131, EN 135, EN 136 EN 141, ZT3).

Zaujala vás táto ponuka, ale potrebujete viac informácií?

Neváhajte a zavolajte na našu infolinku 02/20839500, alebo nám zanechajte svoje telefónne číslo po kliknutím na tlačidlo “Mám záujem”.

Viac pracovných ponúk na pozícií zvárač nájdete tu.

Kontaktná osoba

woman-1254454_640
Simona Vojtková

Benefity

O ubytovanie si nemusíte robiť starosti. My vám ho zabezpečíme úplne zdarma.

Do novej práce vás prepravíme zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Dlho som si nevedel nájsť prácu. Všade ma odmietali. Nemal som skúsenosti a nechcel som robiť za málo peňazí. Kamarát mi odporučil Manuvia. Našli mi dobrú prácu v automobilke, kde slušne zarobím a ubytovanie mám zadarmo.

muz-4-105x105 Juraj, Operátor Výroby