Práca v Nemecku bez praxe
Nemecko
10,50 €/hod. brutto

Nemecko
Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda
Nástup
Dohodou

Ste spoľahlivý, zodpovedný, láka vás práca v Nemecku a ovládate základné nemecké frázy? Získajte nemeckú zmluvu, základnú zložku mzdy až 10,50 € a voľno počas sviatkov, ktoré môžete využiť na spoznávanie Nemecka. Prečítajte si, aké ďalšie výhody vás čakajú.

Vyplňte kontaktný formulár už dnes a náborárky sa vám ozvú čo najskôr!

Pracovná náplň – operátor výroby:

  • odoberanie predrezaných častí kurčiat
  • ukladanie časti kurčiat podľa druhu a váhy
  • marinovanie častí kurčiat v pripravenej zmesi korenia
  • práca na 2 zmeny – ranná, poobedná
  • práca vhodná pre ženy, mužov aj páry
  • práca pri páse, po 1 hodine sa ľudia v činnosti striedajú

Ponúkame hodinovú mzdu od 9,88 € brutto. Po odpracovaní 2 mesiacov sa vám hodinová mzda automaticky zvýši na 10,00 € brutto a po odpracovaní prvých 4 mesiacov môžete očakávať hodinovú mzdu vo výške až 10,50 € brutto.

Výhody pre zamestnanca:

  • hodinová mzda až 10,50 € v hrubom
  • príplatky za nadčasy
  • cez sviatky sa nepracuje, môžete ich využiť na spoznávanie Nemecka
  • príspevok na ubytovanie 1,5 €/h, vďaka čomu priemerne ušetríte až 240 € mesačne
  • príspevok na dopravu
  • bonus 50 € mesačne za využívanie vlastného automobilu
  • bližšie informácie o doprave vám poskytne náborárka
  • dochádzkový bonus až 100 € mesačne
  • podpora a asistencia zo strany koordinátora
  • pracovné oblečenie, obuv a ochranné pomôcky vám zabezpečíme zdarma
  • nemecká pracovná zmluva
  • možnosť poskytnúť zálohy do výšky až 70 € týždenne
  • školenie BOZP je zabezpečené priamo v sídle firmy
  • školenie pre zamestnancov v potravinárskom priemysle, tzv. hygienické minimum, bude zabezpečené v mieste výkonu práce ešte pred nástupom do práce

Láka vás práca v Nemecku, ale bojíte sa vycestovať na vlastnú päsť? Práca cez agentúru so sebou prináša viacero výhod, okrem iného aj dochádzkové bonusy, zálohy či zaujímavé finančné príspevky a starostlivosť zo strany koordinátora. Presvedčili sme vás? Veríme, že áno. V Manuvii sa snažíme ponúkať prácu, ktorá uchádzačom vyhovuje čo najviac. Našou vizitkou je už viac než 13 000 spokojných zamestnancov. Pridajte sa k nim aj vy.

Požiadavky na zamestnanca:

  • nemecký jazyk na úrovni A1 – začiatočník
  • prax v oblasti spracovania hydiny vítaná, nie nutná
  • spoľahlivosť a zodpovednosť
  • presnosť
  • samostatnosť aj schopnosť pracovať v tíme

Zaujala vás pracovná ponuka a myslíte si, že ste pre nás vhodný kandidát? Neváhajte, kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr.

Kým budete čakať, prečítajte si, ako prečítajte si 6 dôvodov, prečo si hľadať prácu cez agentúru.

Ďakujeme za váš záujem!

Benefity

Máme pre vás pripravené zaujímavé finančné ohodnotenie, vrátane výkonnostného bonusu, zaujímavých príplatkov a ďalších benefitov! Základná hodinová mzda je až 10,50 € brutto.

Všetko tak ako má byť, od 2015 som vystriedal veľmi vela zamestani (asi 30) po Česku/Slovensku/Holandsku,a jedine u nich som dokazal vydržať 2x viac ako 6 mesiacov :). Nemal som prácu, peniaze, ubytovanie a do týždňa som mal všetko. Taktiež veľká vďaka koordinátorom (skúsenosti s firmami Foxconn a Panasonic v Pardubiciach). V Košiciach som vždy komunikoval s pani na Mlynskej, ktorá je veľmi prijemná a šikovná. Manuvia sa reprezentuje veľmi slušne a o svojich ľudí sa starajú. Človek sa necití ako nula, ako to je vo veľa neziskových firmách/agentúrach ktoré sa zaujímajú len o seba 🙂

Michael Kataník, montážny pracovník