Práca v Nemecku s ubytovaním
Nemecko
10,50 € brutto

Nemecko
Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda
Nástup
Dohodou

Láka vás práca v Nemecku, ale bojíte sa vycestovať na vlastnú päsť? Žiadny problém. Aktuálne máme voľné pracovné miesta v Nemecku s ubytovaním. Hľadáme kolegov s dobrou fyzickou kondíciou, ktorí chcú zarábať až 10,50 € v hrubom. Využite šancu zarobiť si na letnú dovolenku.

Máte záujem? Vyplňte kontaktný formulár už dnes a naše dievčatá sa vám ozvú čo najskôr!

Pracovná náplň – operátor výroby:

  • správa kontajnerov
  • nakladanie a vykladanie plastových prepraviek
  • triedenie plastových prepraviek
  • triedenie fliaš
  • 3-zmenná prevádzka

Práca cez agentúru so sebou prináša viacero výhod, okrem iného aj dochádzkové bonusy, zálohy či zaujímavé finančné príspevky a starostlivosť zo strany koordinátora. Presvedčili sme vás? Veríme, že áno. V Manuvii sa snažíme ponúkať prácu, ktorá uchádzačom vyhovuje čo najviac. Našou vizitkou je už viac než 13 000 spokojných zamestnancov. Pridajte sa k nim aj vy.

Výhody pre zamestnanca:

  • zaujímavé finančné ohodnotenie – hodinová mzda až 10,50 € v hrubom
  • príplatky za nadčasy, nočné zmeny, nedele a sviatky
  • zabezpečené komfortné ubytovanie
  • príspevok na ubytovanie 1,5 €/h, vďaka čomu priemerne ušetríte až 240 € mesačne
  • bonus 50 € mesačne za využívanie súkromného automobilu
  • príspevok na dopravu do Nemecka
  • bližšie informácie o doprave vám poskytne náborárka
  • dochádzkový bonus až 100 € mesačne
  • podpora a asistencia zo strany koordinátora
  • práca v Nemecku s ubytovaním
  • školenie BOZP je zabezpečené zamestnávateľom
  • pracovné oblečenie a ochranné pomôcky zabezpečíme zdarma

Top 5 v Mníchove

  • gurmánske špeciality z Viktualienmarkt
  • najlepšie nočné kluby v Európe
  • Anglické záhrady
  • Námestie Karlsplatz
  • pivárne a pivné záhrady

Máte radi rôzne gurmánske špeciality? V tom prípade rozhodne nevynechajte trhovisko Viktualienmarkt, kde nájdete pravé bavorské pochúťky. V Mníchove si prídu na svoje najmä milovníci piva a nájdete tu pivárne či pivné záhrady od výmyslu sveta. A čo kultúra? Námestie Karlsplatz vás rozhodne očarí svojou krásou. V letných mesiacoch si môžete posedieť pri modernej fontáne a v zime si užijete zábavu na obrovskom klzisku. Objavte krásne Anglické záhrady, zámok Nymphenburg a užite si vyhliadku z 85 metrovej veže budovy radnice.

Hľadáte zábavu? Mníchov ponúka bohatý nočný život a rozhodne stojí za to navštíviť aj niektorý z najlepších nočných klubov v Európe.

Požiadavky na zamestnanca:

  • nemecký jazyk na úrovni A2 – začiatočník
  • čistý register trestov
  • fyzická zdatnosť a odolnosť
  • schopnosť pracovať v tíme
  • pracovná obuv S1
  • predchádzajúca prax nie je potrebná

Láka vás práca v Nemecku s ubytovaním a myslíte si, že ste pre nás vhodný kandidát? Neváhajte, kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr. Kým budete čakať, prečítajte si, ako prečítajte si 6 dôvodov, prečo si hľadať prácu cez agentúru.

Ďakujeme za váš záujem!

Benefity

Máme pre vás pripravené zaujímavé finančné ohodnotenie, vrátane dochádzkového bonusu, zaujímavých príplatkov a ďalších benefitov! Hodinová mzda je až 10,50 €/hod. brutto.

Som rád, že som sa nenechal odradiť od negatívnych názorov druhých. Mám dobré skúsenosti s agentúrou Manuvia, vždy dohodu rešpektujú a plnia to, čo hovoria. Plat je vynikajúci + nadčasy, takže iba odporúčať môžem.

Nikola Stamenkovic, operátor výroby