Práca v Nemecku montážnik/-čka
Schleusingen, Nemecko
1 200 € v čistom

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat

Rozumiete jednoduchým vetám a základným frázam v nemeckom jazyku? Získajte prácu v nemeckom závode v meste Schleusingen. Mesačná mzda 1 200 € v čistom, ubytovanie zabezpečené, doprava do Nemecka zadarmo. Vhodná práca pre mužov, ženy aj páry. Registrujte sa ešte dnes!

Aká bude vaša pracovná náplň?

Pracovať budete vo výrobe v montážnej hale v meste Schleusingen, ktoré je situované v strede Nemecka, na trojzmennej prevádzke.

Vašou úlohou bude:

  • montáž jednotlivých súčastí magnetických cievok ručne aj za pomoci jednoduchých prístrojov
  • optická kontrola
  • meranie predpísaných hodnôt za pomoci meracích prístrojov
  • balenie hotových výrobkov
  • evidencia zhotovených výrobkov
  • práca vhodná pre mužov aj ženy

Spoločnosť sa zaoberá výrobou vysokovýkonných elektromagnetov a magnetických ventilov už vyše 70 rokov. Za kvalitu produktov je podnik pravidelne odmeňovaný certifikátmi udelenými za kvalitu podľa medzinárodných noriem.

Koľko si budete môcť zarobiť?

Hodinová mzda je 9,49 € v hrubom, po 6. týždňoch 9,63 € v hrubom. Mesačne si tak viete zarobiť 1 200€ v čistom.

Navyše získate:

  • dlhodobú a stabilnú prácu pre nemeckého zamestnávateľa
  • príspevok na ubytovanie, ubytovanie v tzv. víkendových domčekoch „Ferienwohnung“
  • dopravu do Nemecka zadarmo
  • bonusy a príplatky
  • príspevok na dopravu v prípade súkromnej dopravy osobným automobilom
  • každodennú starostlivosť koordinátora

Aké sú požiadavky pre prácu v Nemecku?

Je potrebná:

  • základná znalosť nemeckého jazyka na úrovni A1
  • chuť pracovať
  • zodpovednosť a spoľahlivosť

Zaujala vás táto ponuka, ale potrebujete viac informácií?

Zavolajte na našu infolinku 02/20839500, alebo nám zanechajte svoje telefónne číslo po kliknutím na tlačidlo “Mám záujem” a my sa vám ozveme s bližšími informáciami.

Viac pracovných ponúk v Nemecku nájdete tu.

Kontaktná osoba

woman-1254454_640
Simona Vojtková

Benefity

O ubytovanie si nemusíte robiť starosti. My vám ho zabezpečíme.

Do novej práce vás prepravíme zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Keď mi skončila zmluva v predchádzajúcej práci, zavolala som do Manuvia. Sledovala som ich už dlhšie na facebooku, a preto som vedela, že majú voľné miesta. Pani na telefóne bola veľmi ochotná a našla mi dobrú prácu na západnom Slovensku. Určite odporúčam.

iStock-459958369 Veronika, Operátorka výroby