Práca v závode LEGO
Kladno, Stredočeský kraj, Česká Republika
Priemerná mzda až 28 357 Kč v hrubom

Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda

Ste šikovný, zodpovedný a máte minimálne základné vzdelanie? Máme voľné pracovné miesto v závode Lego. Ponúkame vám stabilnú prácu, mesačnú mzdu až 28 357 Kč, výkonnostné prémie a 4 dni voľno. Objavujte krásne okolie a spoznajte množstvo zaujímavých miest. Práca je vhodná aj pre páry

Vyplňte kontaktný formulár už dnes a naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr!

Pracovná náplň – operátor výroby:

  • balenie stavebníc Lego
  • vkladanie jednotlivých balení do krabíc
  • potlač a kompletizácia prvkov Lego
  • 2-zmenná prevádzka (2 dni denná, 2 dni nočná, 4 dni voľno)

Výhody pre zamestnanca:

  • práca je vhodná pre ženy, mužov aj páry
  • dlhodobé stabilné zamestnanie
  • priemerná mesačná mzda až 28 357 Kč v hrubom
  • výkonnostné prémie až 2 300 Kč mesačne brutto
  • príplatky za nočné zmeny, sviatky, víkendy a nadčasy
  • možnosť poskytnúť zálohu 1 000 Kč
  • stravovanie je zabezpečené v jedálni, možnosť využiť kuchynku
  • zabezpečené komfortné ubytovanie za zvýhodnený poplatok
  • zvýhodnené stravovanie, skvelé obedy už od 14 Kč
  • doprava do a zo zmeny je zaistená zdarma z lokalít Beroun, Lodenice, Rudná, Rakovník
  • podpora a asistencia zo strany koordinátora
  • sprostredkovanie práce v Čechách, práca je pre českého zamestnávateľa

Top 7 v Česku

  • Praha
  • Český “Grand Canyon”
  • Adršpašské skaly
  • Lednicko-valtický areál
  • Karlove Vary
  • Český Krumlov
  • Krkonoše

Česko sa môže pýšiť množstvom zaujímavých miest, ktoré stojí za to navštíviť. Navštívte jedinečné Adršpašské skaly alebo sa kochajte výhľadmi z pohoria Krkonoše. Čarokrásny Lednicko-valtický areál, ktorý si vyslúžil pomenovanie český Versailles, vás ohromí svojou veľkoleposťou. Rozhodne nemôžete vynechať stovežatú Prahu a za zmienku rozhodne stojí lom Veľká Amerika, ktorý sa nápadne podobá na Grand Canyon.

Požiadavky na zamestnanca:

  • minimálne základné vzdelanie
  • ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke
  • manuálna zručnosť
  • zodpovednosť a flexibilita

Zaujala vás pracovná ponuka a myslíte si, že ste pre nás vhodný kandidát? Neváhajte, kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr. Kým budete čakať, prečítajte si, ako prečítajte si 6 dôvodov, prečo si hľadať prácu cez agentúru.

Ďakujeme za váš záujem!

Benefity

Máme pre vás pripravené zaujímavé finančné ohodnotenie, vrátane výkonnostného bonusu, zaujímavých príplatkov a ďalších benefitov! Priemerná mesačná mzda je až 28 357 Kč v hrubom.

Keď mi skončila zmluva v predchádzajúcej práci, zavolala som do Manuvia. Sledovala som ich už dlhšie na facebooku, a preto som vedela, že majú voľné miesta. Pani na telefóne bola veľmi ochotná a našla mi dobrú prácu na západnom Slovensku. Určite odporúčam.

iStock-459958369 Veronika, Operátorka výroby