Zarábajte v Česku aj bez praxe
Pardubický kraj, Česká Republika, Pardubice
Až do 18 500 Kč v čistom

Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda
Nástup
Dohodou

Pracuj pre jedného z popredných výrobcov elektroniky na svete. Nemáte prax? Žiadny problém, my vás zaučíme. Hľadáme šikovných kolegov na pozíciu operátor výroby. Získajte priemernú mesačnú mzdu až do 18 500 Kč v čistom, 25 dní dovolenky, príspevok na stravu a finančné bonusy. Práca je vhodná aj pre páry!

Vyplňte kontaktný formulár už dnes a naše dievčatá sa vám ozvú čo najskôr!

Pracovná náplň – operátor výroby:

  • jednoduchá obsluha strojov
  • výroba autorádií a elektrosúčiastok
  • prax nie je potrebná
  • kontrola kvality
  • pravidelná údržba strojov

Výhody pre zamestnanca:

  • priemerná mesačná mzda až 18 500 Kč v čistom
  • ubytovanie zabezpečené zdarma
  • 25 dní dovolenky
  • mladý kolektív
  • príspevok na stravu
  • práca v čistom a klimatizovanom prostredí
  • dochádzkové bonusy
  • možnosť vyplatenia týždenných záloh
  • zabezpečená doprava z a do zamestnania
  • možnosť pracovať nadčasy
  • výkonnostné príplatky
  • stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
  • možnosť získať firemnú SIM kartu a zvýhodnené tarify
  • sprostredkovanie práce v Čechách, práca je pre českého zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca – práca vo výrobe:

  • zodpovedný prístup k práci
  • práca je vhodná pre ženy, mužov aj páry
  • manuálna zručnosť
  • spoľahlivosť a flexibilita
  • ukončené minimálne základné vzdelanie
  • výpis z registra trestov

Zaujala vás pracovná ponuka a myslíte si, že ste pre nás vhodný kandidát? Neváhajte, kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr. Kým budete čakať, prečítajte si, ako prečítajte si 6 dôvodov, prečo si hľadať prácu cez agentúru.

Ďakujeme za váš záujem!

Benefity

Máme pre vás pripravené zaujímavé finančné ohodnotenie, vrátane bonusov, zaujímavých príplatkov a ďalších benefitov! Priemerná mesačná mzda je až do 18 500 Kč v čistom.

Získajte stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer. Čaká na vás mladý kolektív a práca v čistom a klimatizovanom prostredí. Ubytovanie a dopravu vám zabezpečíme a okrem toho máte možnosť výberu záloh už po 1 odpracovanom týždni. Stále málo? Čakajú na vás aj zaujímavé výkonnostné a dochádzkové bonusy a 25 dní dovolenky.

Spoľahlivá pracovná agentúra. Do 14 dní som mala prácu, dokonca mi vyšli aj v ústrety.

Eva Budinská, operátor výroby