Montážny robotník v Banskej Bystrici
Banská Bystrica, Slovenská Republika
3,9 € na hodinu

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat

Zarábajte jednoduchou manuálnou prácou vo Vlkanovej neďaleko Banskej Bystrice. Ponúkame hodinovú mzdu 3,9 €, osobné a výkonnostné príplatky, 13. a 14. plat. Práca je na tri zmeny, víkendy voľné. Prečítajte si viac o pracovnej ponuke.

Čo je náplňou práce montážneho robotníka?

Budete pracovať pre nemeckú spoločnosť, pôsobiacu na Slovenskom trhu vyše 25 rokov, zaoberajúcu sa výrobou a predajom techniky pre automobilový priemysel – bovdenové hadice, ovládacie tiahla, veká, ovládanie dverí a okien, kúrenia.

Vašou úlohou bude:

  • prípravné operácie a montáž výrobkov na lisovacích a jednoúčelových zariadeniach
  • obsluha postrekovacích, kusovacích, motacích a jednoúčelových strojov podľa pokynov nadriadeného, podľa technickej dokumentácie (výkres, technologický postup, pracovný postup) a metodického návodu pre príslušné pracovisko

Ponúkame:

  • základnú zložku mzdy od 3,9 € na hodinu
  • prácu vo výrobnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou na Slovenskom trhu
  • príplatky podľa platnej legislatívy
  • príplatok za plnenie výkonových noriem
  • osobný príplatok
  • 13. a 14. plat

Aké sú požiadavky na zamestnanca?

  • stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • manuálna zručnosť
  • skúsenosti nie sú podmienkou, zaučíme vás ZADARMO
  • ochota pracovať na zmeny
  • ochota pracovať v skupine

Zaujala vás táto ponuka, ale potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás na tel.č. +421 910 872 949 alebo nám napíšte na slava.gajdos@manuvia.com.

Viac pracovných pozícií nájdete tu.

Kontaktná osoba

girl-657753_1280
Jana Polláková

Keď som nastupovala do práce, trochu som sa bála, lebo som počula od ľudí všeličo. Ale ja mám dobrú skúsenosť. Výplata načas, podmienky splnené, môžem odporúčať.

Sicka-e1517478572622 Anna, Operátorka výroby