Bezpečnosť je pre nás prvoradá. Aktívne sledujeme situáciu ohľadom koronavírusu (COVID-19) a príjmame opatrenia, ktoré si môžete prečítať TU.

Práca pri Trnave s ubytovaním – výroba autosedačiek
Trnavský kraj, Voderady, Slovenská Republika
900 €

Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda
900 €

Ste šikovný, manuálne zručný a máte prax ako operátor výroby? Máme pre vás voľné pracovné miesto pri Trnave. Získate dochádzkový bonus, plne vybavené ubytovanie a ďalšie zaujímavé výhody. Práca je vhodná pre aj pre páry.

Neváhajte a vyplňte kontaktný formulár ešte dnes!

Pracovná náplň – operátor výroby:

  • výroba a kompletizácia autosedačiek
  • naťahovanie poťahov na autosedačky
  • zakladanie jednotlivých komponentov
  • kontrola kvality výrobkov
  • práca v stoji
  • práca vhodná aj pre páry
  • 3-zmenná prevádzka (06:00/14:00 – 14:00/22:00 – 22:00/06:00)+ občasné pracovné víkendy podľa výroby

Výhody pre zamestnanca:

  • základná zložka mzdy vo výške 735 € brutto
  • výkonnostný mesačný príplatok až do výšky 110 €
  • možnosť poskytnúť týždenné zálohy
  • dochádzkový bonus do 35 € mesačne
  • príplatky za nočné zmeny, sviatky, víkendy a nadčasy
  • zabezpečené plne vybavené a komfortné ubytovanie
  • za každú odpracovanú zmenu vám poskytneme stravný lístok
  • práca je vhodná pre ženy, mužov aj páry
  • stabilná pracovná pozícia
  • podpora zo strany zamestnávateľa
  • práca v čistom bezprašnom prostredí, haly sú plne klimatizované
  • zálohy vyplácané týždenne v pondelok v hodnote 30€
  • gastrolístok v hodnote 3,6 €

Požiadavky na zamestnanca:

  • manuálna zručnosť
  • precíznosť a presnosť
  • potrebná predchádzajúca prax (min. 1 rok)
  • minimálne základné vzdelanie

Zaujala vás pracovná ponuka a myslíte si, že ste pre nás vhodný kandidát? Neváhajte, kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr. Kým budete čakať, prečítajte si, ako prebieha testovanie pred nástupom do práce.

Ďakujeme za váš záujem!

Kontaktná osoba

girl-657753_1280
Viktória Gecsová

Benefity

Ponúkame izby s kapacitou 2 až 5 osôb (podľa obsadenosti ubytovne). Prezrite si fotografie vašej novej ubytovne:

Previous Next

Nechceme, aby ste sa museli zaťažovať dopravou. Do novej práce vás prepravíme zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Pracujem cez Manuvia už druhýkrát. Má to veľa výhod – bývam zadarmo, do práce ma vozia bezplatne, a tak viac ušetrím. Je to ozaj dobrá práca.

koordinator-istock Patrik, Operátor výroby