Horizontkár na jednu zmenu vo Zvolene
Zvolen, Slovenská Republika
750 €

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat
750 €
Nástup
dohodou

Hľadáme obrábača kovov – horizontkára! Ste manuálne zručný a práca s CNC strojmi vám nie je cudzia? Ponúkame vám stabilné miesto v strojárenskom priemysle na jednu zmenu vo Zvolene. Prečítajte si viac o tejto ponuke.

Aká je pracovná náplň obrábača kovov?

Budete pracovať pre významnú dielňu na opravy lokomotív v strednej Európe. Spoločnosť rekonštruuje železničné koľajové vozidlá, vykonáva revízie, servis a údržbu železničných koľajových vozidiel, ako aj ich prestavby a modernizácie, výrobu a opravy podvozkov, opravy rôznych typov spaľovacích motorov a brzdových komponentov.

Vašou prácou bude:

  • práca na CNC riadených strojoch
  • programovanie CNC strojov
  • vyvrtávanie otvorov na prevodových skriniach

Ponúkame vám

  • stabilné zamestnanie so zaujímavým platovým ohodnotením
  • prácu na jednu zmenu pondelok až piatok, víkendy voľné
  • základnú zložku mzdy min 579 € – 750 € v závislosti od skúseností
  • mesačný výkonnostný bonus 15%
  • dochádzkový bonus
  • príspevok na ubytovanie a dopravu
  • možnosť vzdelávania a odborného rastu
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 5 dní dovolenky navyše

Čo požadujeme?

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • preukaz viazača bremien a obsluhy žeriavu výhodou
  • skúsenosti s WH100, FUQ125, FUQ150 výhodou

Zaujala vás táto ponuka, ale potrebujete viac informácií?

Zavolajte na našu bezplatnú linku 0800 189 099 ešte dnes alebo nám zanechajte svoje telefónne číslo po kliknutím na tlačidlo „Mám záujem“.

Viac pracovných pozícií nájdete tu.

Kontaktná osoba

girl-657753_1280
Jana Polláková