Operátor výroby v nemeckom Sasku
Meerane (Sasko), Nemecko
Až do 1 690 € netto

TPP
Mesačná mzda

Práca v Nemecku? Hľadáme mužov aj ženy, ktorí chcú rozbehnúť kariéru v automobilovom priemysle na pozícii operátor výroby u modernej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti. Jedná sa o montáž sedadiel do elektro vozidiel značky Volkswagen.

Náplň práce

Linková výroba autosedačiek do dvoch typov elektro vozidiel značky VW. Práca v 3 – výmenných prevádzky. Rozvrhnutie smien:

  • Ranná 06.00 hod. – 14.00 hod.
  • Popoludňajšia 14.00 hod. – 22.00 hod.
  • Nočné 22.00 hod. – 06.00 hod.

Čo ponúkame?

  • Nemeckú pracovnú zmluvu
  • Prácu vhodnú aj pre páry
  • Nástupný plat 10,45 €/hod, postupne až 13,23 €/hod + príplatky za nočnú 25%, nadčasy 25%
  • Priemerný zárobok 1 300 € čistého
  • Príspevok na ubytovanie
  • Možnosti uplatnenia zľavy na deti od 204 eur / 1 dieťa
  • Možnosť zažiadanie vrátenie dane (aj polročne)
  • Koordinátor v mieste pracoviska
  • Pomoc pri vybavovaní dokumentácií v Nemecku (prihlásení na pobyt, na poisťovňu, zriadenie nemeckého účtu)
  • Nástup možný ihneď

Miesto výkonu práce

V Nemecku v meste Meerane, okres Cvikov v Sasku (cca 88 km od hraníc).

Ubytovanie

Ubytovanie zabezpečené zo strany zamestnávateľa (max do 20 km od miesta pracoviska).

Požiadavky

  • Prax v automobilovom priemysle
  • Ukončené základné vzdelanie
  • Znalosť NJ aspoň na úrovni A1
  • Manuálna zručnosť
  • Chuť a ochota pracovať
  • Spoľahlivosť
  • Negatívny COVID test

Zaujala vás táto pracovná ponuka? Zavolajte na linku 0950 103 150 alebo kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár.Naše náborárky sa vám ozvú, čo najskôr.

Kontaktná osoba

girl-657753_1280
Viktória Králiková

Benefity

Chcete pracovať, ale máte obavy o ubytovanie? Žiadny problém. Zabezpečíme vám komfortné, plne vybavené ubytovanie.

Raz som pracoval pre Notino v Brne. Bolo to skvelé, pekné zárobky. Ak tam znova hľadáte zamestnancov, kontaktujte ma. Barbara Nowak

Barbara Novak, operátor výroby