Operátor výroby v Devínskej Novej Vsi
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská Republika
od 1000 €

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat
od 1000 €

Spoločnosť, pre ktorú hľadáme zamestnancov je jedným z najvýznamnejších svetových dodávateľov akustických komponentov určených pre automobilový priemysel. Prevádzkuje po celom svete vyše 70 výrobných závodov, ktoré zamestnávajú viac ako 11 000 zamestnancov. Staňte sa aj vy jej súčasťou.

Čo zahŕňa práca v automotive?

Ide o prácu v stoji na trojzmennej prevádzke vhodnú pre mužov aj ženy. Náplň práce zahŕňa:

  • pomocné práce
  • baliace práce
  • triedenie materiálov
  • zásobovanie linky

Koľko si viete zarobiť?

Základná zložka mzdy je 800 €. K tomu vám ponúkame bonus 300 € a príplatky podľa zákona. Ďalej ponúkame:

  • stravné lístky v hodnote 4 €
  • možnosť ďalšej odmeny
  • príspevok na ubytovanie 60-120 € mesačne
  • ubytovanie za poplatok – zamestnanec si hradí cca 100 €/mesiac

Čo požadujeme?

  • manuálnu zručnosť
  • flexibilitu
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • prax nie je potrebná, vhodná práca aj pre absolventa

Zaujala vás táto ponuka, ale potrebujete viac informácií?

Zavolajte na našu bezplatnú linku 0800 189 099 ešte dnes alebo nám zanechajte svoje telefónne číslo po kliknutím na tlačidlo „Mám záujem“.

Kontaktná osoba

girl-657753_1280
Jana Polláková

Benefity

Pre našich zamestnancov máme zabezpečené ubytovanie, na ktoré im prispievame 120 €.

Dostal som sa sem cez program Odporuč za 60€. Dnes aj ja odporúčam známym prácu v Manuvia. Zatiaľ boli všetci spokojní a ja som za každého z nich dostal 60€.

iStock-153685938 Peter, Operátor Výroby