Práca vo výrobe v Česku
Olomoucký kraj, Mohelnice, Česká Republika
až 28 000 Kč

Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda

Láka vás práca vo výrobe? Hľadáme zručného operátora výroby, ktorý má chuť učiť sa.

Ste to vy? Máme pre vás voľné pracovné miesto v Česku. Získate mesačnú mzdu až 28.000 Kč, vyplatený 13. a 14. plat a ubytovanie v čistej zrekonštruovanej ubytovni Lesanka. Máte záujem?

Vyplňte kontaktný formulár už dnes a naše dievčatá sa vám ozvú čo najskôr!

Pracovná náplň – operátor výroby:

  • výroba a kompletizácia svetlometov do áut
  • jednoduchá obsluha strojov
  • kontrola kvality
  • balenie vyrobených svetlometov
  • jednoduchá práca

Výhody pre zamestnanca:

  • priemerná mesačná mzda až 28 000 Kč
  • práca vo výrobe vhodná pre ženy, mužov aj páry
  • lákavé príplatky za nočné zmeny, sviatky, víkendy a nadčasy
  • vyplácanie 13. a 14. platu
  • zálohu 1 000 Kč je možné vyplatiť po odpracovaní 1 týždňa
  • podpora a asistencia zo strany koordinátora
  • ubytovanie je zabezpečené zdarma
  • ubytovanie v čistej a zrekonštruovanej ubytovni Lesanka
  • výkonnostné prémie až 34 %
  • doprava do a zo zmeny je zabezpečená
  • základná zložka mzdy 111 Kč
  • sprostredkovanie práce v Čechách, práca je pre českého zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca – práca vo výrobe:

  • minimálne základné vzdelanie
  • jemné motorické zručnosti
  • chuť učiť sa nové veci a pracovať na sebe
  • zručnosť a zodpovednosť

Zaujala vás pracovná ponuka a myslíte si, že ste pre nás vhodný kandidát? Neváhajte, kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr. Kým budete čakať, prečítajte si, ako prečítajte si 6 dôvodov, prečo si hľadať prácu cez agentúru.

Ďakujeme za váš záujem!

Benefity

Máme pre vás pripravené zaujímavé finančné ohodnotenie, vrátane výkonnostného bonusu, zaujímavých príplatkov a ďalších benefitov! Priemerná mesačná mzda je až 28.000 Kč a vyplatíme vám aj 13. a 14. plat!

Zaujíma vás, kde budete ubytovaný? Ubytovanie je zabezpečené v čistej a zrekonštruovanej ubytovni Lesanka, fotky ubytovne a potrebné informácie nájdete na tomto odkaze. Ubytovanie vám poskytneme úplne zdarma!

Dostal som sa sem cez program Odporuč za 60€. Dnes aj ja odporúčam známym prácu v Manuvia. Zatiaľ boli všetci spokojní a ja som za každého z nich dostal 60€.

iStock-153685938 Peter, Operátor Výroby