Operátor výroby na Morave
Kopřivnice, Česká Republika
800 € v čistom

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat

Hľadáte prácu s atraktívnym zárobkom neďaleko domova? Pracovná ponuka na Morave je pre vás to pravé. Získajte prácu operátora vo výrobe na spracovanie plechov. Čaká na vás plat 800€ v čistom, ubytovanie zadarmo, chutné obedy za symbolickú sumu a možnosť vybrať si zálohy zo mzdy. Kontaktujte nás ešte dnes!

Čo bude vašou náplňou práce?

  • vkladanie plechových častí automobilu do automatického zvarovacieho alebo lisovacieho stroja
  • práca na zvarovni alebo lisovni

Čo vám ponúkame?

  • atraktívny zárobok 800€ v čistom
  • ubytovanie 100% zadarmo
  • bezplatnú dopravu do Českej republiky
  • chutné obedy za 1€ priamo vo výrobe
  • prácu na Morave neďaleko domova
  • príplatky za víkendy, sviatky a nadčasy
  • vyplácanie záloh každý týždeň
  • nástup možný ihneď aj bez praxe
  • ide o sprostredkovanie práce v Čechách, práca je pre českého zamestnávateľa

Čo od vás požadujeme?

  • zodpovedný prístup k práci

Kontaktná osoba

business-woman-2071334_1280
Beáta Jurčinová

Benefity

Ponúkame izby s kapacitou 2 až 5 osôb (podľa obsadenosti ubytovne). Prezrite si fotografie vašej novej ubytovne:

Nechceme, aby ste sa museli zaťažovať dopravou. Do novej práce vás prepravíme zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Rozumieme, že peniaze sú nevyhnutné, a preto ponúkame možnosť výberu zálohy už po prvom odpracovanom týždni.

Keď som nastupovala do práce, trochu som sa bála, lebo som počula od ľudí všeličo. Ale ja mám dobrú skúsenosť. Výplata načas, podmienky splnené, môžem odporúčať.

Sicka-e1517478572622 Anna, Operátorka výroby