Nitra: Ľahká práca v sede pre ženy aj mužov, ubytovanie zdarma
Nitriansky kraj, Nitra, Slovenská Republika
800 €

TPP
Mesačná mzda
800 €

Máme pre vás ponuku práce v Nitre! Fyzicky ľahká práca vhodná pre ženy aj mužov – montáž zámkov, kovania a cylindrických vložiek. Práca v sede!

Náplň práce – montážnik/montážnička

  • montáž zámkov a cylindrických vložiek
  • montáž kovania
  • práca v sede alebo v stoji
  • fyzicky nenáročná práca vhodná pre ženy aj mužov
  • dvojzmenná alebo trojzmenná prevádzka

Čo ponúkame:

  • základná mzda 646 € brutto
  • ubytovanie zdarma
  • výkonnostný bonus až 74 €
  • dochádzkový bonus až 50 €
  • príplatok za nočnú zmenu 3 €/hod
  • práca v sede ale v stoji

Čo požadujeme:

  • manuálna zručnosť

Zaujala vás prácaZavolajte na linku 0800 189 099 alebo kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr.

Aktuálne ponuky vám radi zašleme aj mailom. Stačí ak sa prihlásite na odber noviniek.

Ďakujeme za váš záujem!

Kontaktná osoba

manuvia recruiter obrazok
Infolinka

      Infolinka