Košice: Páči sa vám práca na CNC strojoch? Hľadáme práve vás!
Košický kraj, Košice, Slovenská Republika
1000 €

Trvalý pracovný pomer
Mesačná mzda
1000 €

Moderná slovenská strojárenská spoločnosť s 25 ročnou históriu zaoberajúca sa vývojom, výrobou a predajom ložiskových reduktorov a aktuátorov hľadá nových kolegov na prácuv pohodovom tempe. Mesačne si môžete zarobiť až 1000 €. Navyše Vás do práce môžeme zdarma doviezť.

Náplň práce:

  • Práca na CNC stroji – možnosť zaučenia
  • Kontrola hotového výrobku
  • Práca s meracími zariadeniami
  • Dodržiavanie predpísaných postupov a kvality
  • Práca v troj a štvrozmennej prevádzke (dĺžka zmeny 12 hodín)
  • Klimatizované a čisté výrobné priestory
  • Miesto výkonu práce je Haniska pri Prešove

Čo ponúkame:

  • Plat 740 € – 1000 €
  • Rôzne bonusy (do 150€/mes.)
  • Zákonné príplatky
  • Možná doprava zdarma z aj do práce
  • Zákonné príplatky (nočné, sviatky, víkendy)
  • Bonus za kvalitu
  • Dochádzkový bonus
  • Bonus pri nepretržitej prevádzke
  • Vlastná jedáleň (príspevok zamestnanca len 0,48€)

Požiadavky:

  • Technické myslenie
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Pozornosť a dôraz na detail

Zaujala vás prácaZavolajte na linku 0950 103 150  alebo kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár. Naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr.

Aktuálne ponuky vám radi zašleme aj mailom. Stačí ak sa prihlásite na odber noviniek.

Ďakujeme za váš záujem!

Kontaktná osoba

manuvia recruiter obrazok
Martina Salontayová

Raz som pracoval pre Notino v Brne. Bolo to skvelé, pekné zárobky. Ak tam znova hľadáte zamestnancov, kontaktujte ma. Barbara Nowak

Barbara Novak, operátor výroby