Kontrolór/ka kvality
Nitra, Trnava, Slovenská Republika
800 €

Trvalý pracovný pomer
Mesačný plat
800 €
Nástup
Dohodou

Spoločnosť, pre ktorú hľadáme vhodných kandidátov podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Ide o slovenskú spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov a komponentov v automobilovom priemysle
  •  vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
  •  mechanické úpravy a opravy
  •  podpora logistiky, manipulácia, prebaľovanie výrobkov
  •  evidencia výsledkov svojej činnosti
  •  práca je na 8/12 hodinové zmeny

Základná mzda:

  • Mzda základ 4,50 EUR/hod brutto

Ubytovanie, a doprava:

  • Ubytovanie zabezpečené ZDARMA vo firemnom byte alebo v penzióne

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

  • Microsoft Word – základy
  • Microsoft Excel – základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • Pracovitosť
  • Technická a manuálna zručnosť, dobrý zrak a sluch
  • Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu výhodou

Kontaktná osoba

girl-657753_1280
Jana Polláková