Jednoduchá práca bez praxe v Senci
Bratislavský kraj, Senec, Slovenská Republika
900 € netto

Dohoda
Mesačná mzda
900 € netto

Hľadáte si jednoduchú prácu aj bez predošlých skúsenosti? Je len na vás koľko si zarobíte. V priemere si naši zamestnanci zarobia až 900 € v čistom! Žiadne pohovory ani vstupné testy, novú prácu môžete získať okamžite. Pracujte ako vykladač tovaru v Senci a získajte zaujímavé finančné ohodnotenie alebo zálohy už po 15 odpracovaných hodinách. Ubytovanie a dopravu vám zabezpečíme.  Práca je vhodné pre mužov, ženy, páry, ale aj pre skupinky kamarátov.

Vyplňte kontaktný formulár už dnes a naše náborárky sa vám ozvú čo najskôr!

Aká bude vaša pracovná náplň?

Vašou úlohou bude vykladanie tovaru z návesov a prepravných kontajnerov. Popri vykladaní tovaru budete mať na starosti štítkovanie, balenie a prebaľovanie tovaru. Cit pre poriadok sa u nás cení, a preto je dôležité udržiavať pracovisko v poriadku. Pracovať budete na 8 hodinových zmenách. Jednoduché čo?

Aké výhody môžete získať?

  • Mzda 4,60/hod. v čistom
  • Zálohy 30€ po odpracovaní 15 hodín
  • V priemere si naši zamestnanci zarobia 900€ v čistom
  • Bonus za výkon a dochádzku
  • Komfortné a čisté ubytovanie zabezpečené (dopláca sa 6€/noc)
  • Doprava do práce zadarmo
  • Nástup do práce bez pohovorov alebo vstupných testov
  • Práca je vhodné pre mužov, ženy, páry ale aj pre skupinky kamarátov.
  • Podpora a asistencia zo strany koordinátora

Aké sú požiadavky?

  • Šikovnosť
  • Dochvílnosť
  • Chuť pracovať

Zaujala vás táto pracovná ponuka? Zavolajte na linku 0950 103 150 alebo kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár.Naše náborárky sa vám ozvú, čo najskôr.

Kontaktná osoba

girl-657753_1280
Viktória Králiková

Benefity

Chcete pracovať, ale máte obavy o ubytovanie? Žiadny problém. Zabezpečíme vám komfortné, plne vybavené ubytovanie.

Máme pre vás pripravené zaujímavé finančné ohodnotenie, vrátane výkonnostného bonusu, zaujímavých príplatkov a ďalších benefitov! Priemerná mesačná mzda je až 900 € v čistom.

Raz som pracoval pre Notino v Brne. Bolo to skvelé, pekné zárobky. Ak tam znova hľadáte zamestnancov, kontaktujte ma. Barbara Nowak

Barbara Novak, operátor výroby