Inštalatér v Nitre
Nitriansky kraj, Nitra, Slovenská Republika
1000 € brutto

TPP
Mesačná mzda

Ste manuálne zručný a zodpovedný? Pre nášho významného klienta, ktorý sídli v Nitre hľadáme zručných inštalatérov. Zarobte si až 1 100€ v hrubom. Stravné lístky, zálohy vo výške 30€ už po prvom odpracovanom týždni sú samozrejmosťou.

Počet miest je obmedzený, tak neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes!

Pracovná náplň:

  • montáž a oprava vodovodných, plynových a kanalizačných potrubí
  • kontrolovanie a skúšanie funkčnosti jednotlivých zariadení (batérie, ventily, drezy, toalety, potrubia, atď.)
  • montovanie a inštalovanie bežných zariadení v domácnosti (radiátory, vodovodné potrubia, bojlery, spojovacie rúry, plynové vedenia, prípojky spotrebičov atď.)
  • vykonávanie záťažových testov, testov tlaku a tesnosti jednotlivých zariadení
  • dodržiavanie stanovených pracovných postupov inštalácie jednotlivých zariadení

Čo môžete získať?

  • základná brutto mzda 1000 €
  • variabilná zložka mzdy vo výške 100 €
  • stravné lístky v hodnote 3,83 €
  • zálohu vo výške 30€ po týždni
  • pracovné oblečenie
  • nástup IHNEĎ!
  • stabilné zamestnanie u najväčšieho dodávateľa tepla v rámci Slovenska

Čo od vás požadujeme?

  • SPŠ, SOU, OU – inštalatér, resp. technického zamerania s praxou
  • manuálne zručnosti
  • spoľahlivosť, zodpovednosť
  • flexibilná práca

Zaujala vás táto pracovná ponuka? Zavolajte na linku 0950 103 150 alebo kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár.Naše náborárky sa vám ozvú, čo najskôr.

Kontaktná osoba

girl-657753_1280
Viktória Králiková

Raz som pracoval pre Notino v Brne. Bolo to skvelé, pekné zárobky. Ak tam znova hľadáte zamestnancov, kontaktujte ma. Barbara Nowak

Barbara Novak, operátor výroby