Bytča: Hľadáme nových kolegov
Bytča, Žilinský kraj, Slovenská Republika
4,21 €/hod. brutto

TPP
Mesačná mzda

Pracujte v modernom prostredí pre globálneho dodávateľa valivých ložísk. Hľadáme nových kolegov na tieto pozície:

  • Brusič
  • Automatár
  • Vŕtač
  • Pomocný pracovník

Okrem hodinovej mzdy 4,21€ získate aj dochádzkový bonus vo výške 55€ a ďalšie rôzne finančné príplatky. Neváhajte a vyplňte kontaktný formulár už dnes!

Pracovná náplň:

Brusič – Brúsenie čiel, povrchov a obežných dráh puzdier a hriadeľov jedno alebo dvojradových ložísk, obsluhovanie zvereného zariadenia

Vŕtač – obsluha stolových vŕtačiek, vŕtanie otvorov vo vŕtacích prípravkoch.

Automatár – zoraďuje a obsluhuje viacvretenové sústružnícke automaty pri sústružení súčiastok.

Pomocný pracovník – nakladanie a odoberanie súčiastok od brúsok, dovoz a odvoz súčiastok na paletovom vozíku.

Výhody pre zamestnanca:

  • Hodinová mzda od 3,56€ až 4,21 (záleži od pracovnej pozície)
  • Dochádzkový bonus 55€
  • Príplatky za nočné zmenu
  • Príplatok za prácu nadčas
  • Príplatok za prácu cez víkendy a sviatky
  • Rizikový príplatok
  • Dotované stravovanie zo strany zamestnávateľa

Požiadavky:

  • Manuálna zručnosť
  • Fyzická zdatnosť
  • Nutná zdravotná spôsobilosť pre výkon pracovných činnosti pre danú pozíciu.

Zaujala vás táto pracovná ponuka? Zavolajte na linku 0950 103 150 alebo kliknite na Mám záujem a vyplňte kontaktný formulár.Naše náborárky sa vám ozvú, čo najskôr.

Raz som pracoval pre Notino v Brne. Bolo to skvelé, pekné zárobky. Ak tam znova hľadáte zamestnancov, kontaktujte ma. Barbara Nowak

Barbara Novak, operátor výroby