Odpovedáme každému do 72 hodín!

Publikované článkyČlánok
15. apríla 2018

Operátori celebritami – pozri si zábery zo zákulisia fotenia!

IMG_4901

Nápad nafotiť našich zamestnancov prišiel priamo od vás – našich čitateľov. Pýtali ste sa ako to vyzerá vo výrobe, v jedálni alebo na ubytovni. Preto sme sa rozhodli, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť a pripravili sme pre vás fotky našich zamestnancov. Exkluzívne zábery zo zákulisia fotenia nájdete v článku.

Začiatkom apríla sme sa vybrali na našu zákazku do Voderadov pri Trnave. Prišiel fotograf s plným autom objektívov a nadstavcov a naši siedmi zamestnanci pripravení na svetlá reflektorov. Fotenie prebiehalo v modernej hale pre výrobu autosedadiel rôznych značiek – od sedadiel potiahnutých textíliami až po dokonale prepracované kožené sedadlá. Medzi operátormi vládla príjemná priateľská atmosféra – fotenie sa mohlo začať.

Martin pózoval vo vysokozdvižnom vozíku.

Fotili sme na montážnej linke, v tréningovom centre pre nováčikov, kde prebieha úvodné školenie, aj v priestoroch jedálne. Pred fotoaparátom sa vystriedali najprv dámy a potom páni.

Ivet a Klaudia boli pred objektívom ako doma.
Andrej mal pri fotení veľké publikum, chlapci si mysleli, že fotíme do časopisu Playboy :).

Ak sa vám zapáčila výroba a kolektív vo Voderadoch, tak ako nám, neváhajte a začnite zarábať ako operátor výroby. Našim zamestnancom je tam skutočne dobre – zarobia si 1000€ mesačne a získajú aj 100% hradené ubytovanie a dopravu.

Preto sme vám nafotili aj ubytovacie zariadenie, kde naši zamestnanci bývajú zadarmo. Ide o rodinný dom v neďalekej obci Biely Kostol. Okrem komplet vybavenia v ňom nájdete aj záhradku ako stvorenú na relax.

Andrej a Vlado si užívajú fotenie.

Všetky profesionálne fotografie budú k dispozícii už začiatkom mája, máte sa na čo tešiť!

Ak sa vám článok páčil – pozdieľajte ho medzi priateľov.

Zdieľať na Facebooku

Pokračujte v čítaní