Odpovedáme každému do 72 hodín!

Zo sveta práceČlánok
4. mája 2020

Nová práca rýchlo a jednoducho

avatar Manuvia Facebook chatbota s nazvom V.I.K.I., ktory pomaha pri hladani prace

Čo keby vám niekto našiel prácu namiesto vás? Pohodlne by ste sa usadili a vhodné pracovné ponuky by prehľadal niekto iný. V Manuvii sme si uvedomili, že hľadanie práce je časovo náročný proces, ktorý sme chceli zjednodušiť. Tak sme vymysleli V.I.K.I.pomocníka pre všetkých, ktorí si hľadajú nové zamestnanie a nechcú pri tom stráviť priveľa času.

V.I.K.I. je náš (a váš) virtuálny asistent. Ide o tzv. chatbota, resp. chatovacieho robota, ktorý vám uľahčí hľadanie nového zamestnania. Znie to ako z futuristického filmu, ale v skutočnosti ide len o veľmi jednoduché chatovacie okno na Facebooku, ktoré vám na základe pár otázok navrhne ideálne zamestnanie priamo pre vás. A naozaj to trvá len pár klikov a odpovedí na jednoduché otázky, aby vám V.I.K.I. našla vaše budúce zamestnanie.

S V.I.K.I. si môžete písať rovnako ako so svojimi priateľmi. Na začiatku vám ponúkne dve možnosti: “Vybrať si prácu” alebo “Zavolať na infolinku”. Stále totiž máte možnosť vymeniť písanie si s virtuálnym asistentom za obyčajný hovor so zamestnancom agentúry, ak preferujete tradičný kontakt s agentúrou. V.I.K.I. je pomocník, ktorý vás nechce limitovať.

Jednoduchá, rýchla a spoľahlivá

Komunikovať s V.I.K.I. je veľmi jednoduché. Postupne si vyberáte z ďalších možností, ktoré vám virtuálny asistent ponúkne. Či chcete zostať pracovať vo svojej krajine alebo sa nebránite ani vycestovaniu do zahraničia a zvolíte si tiež medzi kvalifikovanou prácou a prácou bez praxe. Stále pritom máte možnosť kliknúť na tlačidlo “Potrebujem pomoc” a po zadaní telefónneho čísla vás budú kontaktovať náborári agentúry Manuvia, ktorí vám ochotne poradia pri výbere práce.

Virtuálny asistent je dostupný 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Nemusíte sa teda vôbec obmedzovať a po pár klikoch vám V.I.K.I. môže hľadať prácu kedykoľvek a kdekoľvek. Nezáleží pritom, či ste doma, v kaviarni alebo práve čakáte na autobus. Chatovacie okno na Facebooku si môžete otvoriť všade.

Výhodou tohto spôsobu hľadania práce je okamžitá spätná väzba vďaka automatizovanému chatu. Pracovné ponuky dostane ihneď a na vás zostane už len výber budúceho zamestnania a kontaktovanie agentúry. Nemusíte nikam chodiť a všetko zvládnete z pohodlia domova. Od prvého kontaktu s V.I.K.I. až po návrh pracovných ponúk.

V.I.K.I. pomohla už viac ako 450 ľuďom nájsť si prácu, ktorí pritom nemuseli ani opustiť pohodlie domova. Virtuálny asistent Manuvii je tým najpohodlnejším spôsobom, ako si nájsť prácu v 21. storočí.

Chcete komunikovať s V.I.K.I.? Začnite chat s našou virtuálnou asistentkou.

Zdieľať na Facebooku

Pokračujte v čítaní