Odpovedáme každému do 72 hodín!

KoronavírusČlánok
20. marca 2020

Dobrú prácu môžete nájsť aj počas núdzového stavu

muz v rusku s textom ziskajte pracu pocas karanteny

Denne v médiách sledujeme ako sa koronavírus vyvíja a aký dopad má na zamestnanosť a jednotlivé profesie. Ľudia sú nútení zatvárať svoje prevádzky a čakať, ako to pôjde ďalej. Stále však existujú odvetvia, kde sú ľudia aktuálne veľmi potrební. Vďaka tomu, že máme klientov v rôznych segmentoch, dokážeme vám pomôcť nájsť prácu aj počas tohto neľahkého obdobia.

Doteraz ste boli zvyknutí, že naše pobočky boli otvorené a vy ste tak mohli prísť k nám a porozprávať sa o voľných pracovných miestach. Žiaľ, pobočky sme museli zatvoriť, aby sme ochránili vaše i naše zdravie. Dobrou správou však je, že naši náborári sú vám k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 do 18.00. Môžete ich kontaktovať na bezplatnej infolinke 0950 103 150.

Pohovory realizujeme prostredníctvom hovorov a na našich pobočkách počas vopred dohodnutých termínov. Pokiaľ ide o pobočky, nemusíte sa obávať. Všetky hygienické podmienky sú dodržané, vďaka čomu je pravdepodobnosť nákazy minimálna.

Ak úspešne prejdete pohovorom, pošleme vás na testovanie priamo k zamestnávateľovi. Nemusíte sa obávať ani testovania – je úplne jednoduché a dodržiavajú sa všetky hygienické podmienky stanovené štátom.

Ako sme už v úvode spomínali, stále hľadáme zamestnancov do rôznych segmentov ako napríklad logistika, výroba alebo potravinársky priemysel.

muz ukazujuci na nakreslenu mapu Slovenska s preklikom na ponuku prace na Slovensku

 

Vaše zdravie, zdravie našich zamestnancov a nás všetkých je u nás na prvom mieste. Samozrejmosťou sú preto u každého rúška, rukavice, hygienické potreby, letáky s pokynmi a všetko, čo k ochrane zdravia patrí – ako napríklad pravidelné umývanie rúk a zníženie osobného kontaktu na minimum. Preto hovoríme: hlavu hore! My sa postaráme o vašu prácu a zároveň vás ochránime do maximálnej možnej miery.

A nezabúdajte, umývanie rúk a nosenie rúška je teraz tou najlepšou prevenciou.

Zdieľať na Facebooku

Pokračujte v čítaní